Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.034,-
Nee
2004
2026-03-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 49-PJ-LN is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Dankzij 1.295 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 18-12-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1470 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-14 |
| APK vervaldatum | 2026-12-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 238.841 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 31 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 918 |
| Periode | 2004-06-07 - 2007-01-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1292 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 52 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 190 | 15 | € 5.911,- | |
| 2004 | 890 | 45 | € 5.288,- | |
| 2004 | 890 | 45 | € 5.288,- | |
| 2005 | 30 | 0 | € 6.045,- | |
| 2005 | 381 | 7 | € 5.352,- | |
| 2005 | 381 | 7 | € 5.352,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 6.913,- | |
| 2006 | 20 | 0 | € 5.696,- | |
| 2006 | 20 | 0 | € 5.696,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 6.137,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 6.137,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 34-RD-DP | |||
| 39-PV-NL | |||
| 99-PK-FK | |||
| 26-PS-HS | |||
| 66-RK-BS | |||
| 45-RH-PK | |||
| 23-PK-SF | |||
| 97-PN-ZL | |||
| 88-PK-JN | |||
| 90-PS-VL | |||
| 28-RF-ZG | |||
| 66-PK-ZJ | |||
| 55-PL-XJ | |||
| 29-PZ-VT | |||
| 41-PX-KN | |||
| 91-PS-KL | |||
| 85-PX-RV | |||
| 61-PP-KT | |||
| 68-PN-JL | |||
| NP-935-G | |||
| 44-XVB-1 | |||
| 48-PH-XT | |||
| 39-PP-KT | |||
| 15-PR-RK | |||
| 76-PR-FJ | |||
| 60-PK-KZ | |||
| 01-PP-KX | |||
| 68-PN-RT | |||
| 21-PH-KX | |||
| 86-PS-FZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-PS-RK | 2026-05-02 | |||
| 70-PP-JF | 2026-05-23 | |||
| 25-PV-NB | 2026-04-14 | |||
| 83-PK-RF | 2026-05-26 | |||
| 12-SL-FG | 2026-05-17 | |||
| 62-PP-KV | 2026-05-18 | |||
| 57-PX-KS | 2026-05-16 | |||
| 08-PP-VN | 2026-05-19 | |||
| 34-PJ-ZT | 2026-04-07 | |||
| 60-PH-NR | 2026-05-13 | |||
| 09-PS-HS | 2026-04-30 | |||
| 98-PS-PG | 2026-05-01 | |||
| 39-PL-BD | 2026-04-30 | |||
| 32-RH-LX | 2026-04-24 | |||
| 10-PJ-VV | 2026-04-25 | |||
| 72-LLR-6 | 2026-04-19 | |||
| 91-PN-NN | 2026-04-22 | |||
| 17-XX-DB | 2026-04-17 | |||
| 17-PK-GL | 2026-05-24 | |||
| 45-PP-XS | 2026-04-16 | |||
| 43-PP-KV | 2026-04-18 | |||
| 86-PS-NB | 2026-04-16 | |||
| 30-PJ-BK | 2026-04-06 | |||
| 54-PX-KK | 2026-03-25 | |||
| 50-PS-GD | 2026-04-02 | |||
| 34-PN-KS | 2026-04-01 | |||
| 71-PK-JP | 2026-04-02 | |||
| 30-PP-KT | 2026-04-01 | |||
| 90-PJ-DS | 2026-03-31 | |||
| 48-KPJ-6 | 2026-03-30 |