Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.900,-
Nee
2004
2015-06-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 83-PK-RF is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Dankzij 1.295 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2015 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 09-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1470 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2015-06-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-08-04 |
| APK vervaldatum | 2026-10-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Huidige eigenaar
10 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.824,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 238.841 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 30 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 912 |
| Periode | 2004-06-07 - 2007-01-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1292 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 52 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 190 | 15 | € 5.911,- | |
| 2004 | 890 | 45 | € 5.288,- | |
| 2004 | 890 | 45 | € 5.288,- | |
| 2005 | 30 | 0 | € 6.045,- | |
| 2005 | 381 | 7 | € 5.352,- | |
| 2005 | 381 | 7 | € 5.352,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 6.913,- | |
| 2006 | 20 | 0 | € 5.696,- | |
| 2006 | 20 | 0 | € 5.696,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 6.137,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 6.137,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 49-PJ-LN | |||
| 90-PS-VL | |||
| KB-972-D | |||
| 61-PP-KT | |||
| 68-PN-RT | |||
| 15-PR-RK | |||
| 99-PN-XJ | |||
| 86-PS-FZ | |||
| 21-PH-KX | |||
| 60-PK-KZ | |||
| 44-XVB-1 | |||
| 01-PP-KX | |||
| 66-PK-ZJ | |||
| 55-PL-XJ | |||
| 76-PR-FJ | |||
| 48-PH-XT | |||
| 26-PS-HS | |||
| NP-935-G | |||
| 97-PN-ZL | |||
| 68-PN-JL | |||
| 88-PK-JN | |||
| 85-PX-RV | |||
| 34-RD-DP | |||
| 28-RF-ZG | |||
| 29-PZ-VT | |||
| 41-PX-KN | |||
| 45-RH-PK | |||
| 39-PV-NL | |||
| 66-RK-BS | |||
| 17-PK-GL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 70-PP-JF | 2026-05-23 | |||
| 23-PK-SF | 2026-05-19 | |||
| 08-PP-VN | 2026-05-19 | |||
| 62-PP-KV | 2026-05-18 | |||
| 12-SL-FG | 2026-05-17 | |||
| 57-PX-KS | 2026-05-16 | |||
| 60-PH-NR | 2026-05-13 | |||
| 27-PS-RK | 2026-05-02 | |||
| 98-PS-PG | 2026-05-01 | |||
| 09-PS-HS | 2026-04-30 | |||
| 39-PL-BD | 2026-04-30 | |||
| 10-PJ-VV | 2026-04-25 | |||
| 32-RH-LX | 2026-04-24 | |||
| 91-PN-NN | 2026-04-22 | |||
| 72-LLR-6 | 2026-04-19 | |||
| 43-PP-KV | 2026-04-18 | |||
| 17-XX-DB | 2026-04-17 | |||
| 45-PP-XS | 2026-04-16 | |||
| 86-PS-NB | 2026-04-16 | |||
| 25-PV-NB | 2026-04-14 | |||
| 34-PJ-ZT | 2026-04-07 | |||
| 30-PJ-BK | 2026-04-06 | |||
| 50-PS-GD | 2026-04-02 | |||
| 71-PK-JP | 2026-04-02 | |||
| 30-PP-KT | 2026-04-01 | |||
| 34-PN-KS | 2026-04-01 | |||
| 90-PJ-DS | 2026-03-31 | |||
| 48-KPJ-6 | 2026-03-30 | |||
| 15-RG-FR | 2026-03-30 | |||
| 74-RH-PL | 2026-03-27 |