Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 17.436,-
Nee
2004
2025-12-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie Touring met kenteken 52-PF-LX is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 192 pk. Dit model beschikt over een 2494 cc motor met 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.9 liter per 100 km. Met een massa van 1.655 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 144 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-03-2026. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2494 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1655 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,84 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,89 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-05-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-05-27 |
| APK vervaldatum | 2026-03-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 5-serie Touring stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.449 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 5-serie Touring
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
4 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 401.535 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 689 |
| Periode | 2004-05-21 - 2006-09-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 86 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 517 | 194 | € 66.872,- | € 16.355,- |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2004 | 66 | 26 | € 13.422,- | |
| 2005 | 245 | 69 | € 72.431,- | € 16.983,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 63.534,- | € 16.727,- |
| 2006 | 26 | 1 | € 72.566,- | € 18.853,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 66.514,- | € 6.504,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 70.137,- | € 18.386,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| H-839-KK | 2026-05-18 | |||
| 59-PH-FH | 2026-05-15 | |||
| G-999-FH | 2026-05-19 | |||
| 43-KVF-7 | 2026-05-12 | |||
| 33-RH-GL | 2026-05-09 | |||
| 57-SV-GV | 2026-04-20 | |||
| G-919-LV | 2026-05-18 | |||
| 54-SK-LF | 2026-05-09 | |||
| 47-RH-GL | 2026-04-10 | |||
| 98-PK-GV | 2026-05-09 | |||
| 05-RX-LR | 2026-04-09 | |||
| 34-RF-FT | 2026-04-09 | |||
| 14-PK-FV | 2026-04-08 | |||
| 31-RF-BD | 2026-04-11 | |||
| 40-PK-ZR | 2026-04-06 | |||
| 58-PK-BH | 2026-04-03 | |||
| 84-PN-NZ | 2026-04-09 | |||
| 61-GFN-7 | 2026-04-01 | |||
| 03-ZF-NJ | 2026-05-10 | |||
| 94-SN-XF | 2026-04-07 | |||
| 61-SG-VB | 2026-03-22 | |||
| 86-PX-TK | 2026-02-25 | |||
| 18-PK-SR | 2026-02-26 | |||
| 79-RL-SF | 2026-03-07 | |||
| 94-PL-NB | 2021-05-20 | |||
| 75-PN-TT | 2023-07-06 | |||
| 33-PH-GS | 2023-10-18 | |||
| 72-PV-VZ | 2024-08-31 | |||
| 85-XX-VZ | 2024-12-03 | |||
| 70-SB-PX | 2023-03-19 |