Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.362,-
Nee
2005
2026-02-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan X-Trail met kenteken 51-RD-SJ is op kenteken gezet in 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 165 pk. Dit model beschikt over een 2488 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.6 liter per 100 km. Dankzij 1.565 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 93 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 389 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2488 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 165 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1621 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,46 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,75 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-02-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-02-18 |
| APK vervaldatum | 2027-06-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan X-Trail stationwagen
|
Nu te koop
17 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan X-Trail
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
3 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er kan corrosie optreden in het opblaasmechanisme van de passagiersairbag. Als gevolg daarvan kan er bij activeren van de airbag een te hoge druk ontstaan.
De behuizing van het opblaasmechanisme kan scheuren. Daarbij kunnen metalen fragmenten losraken en weggeschoten worden.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de afdichting van het opblaasmechanisme van de airbag controleren. Als het nodig is, wordt het airbagopblaasmechanisme vervangen.
De startdrukknop kan in de ingedrukte positie blijven hangen nadat de motor is gestart.
Als het voertuig dan gebruikt wordt, dan kan de motornoodstopfunctie geactiveerd worden. De motor valt dan onverwacht uit.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de startdrukknop repareren.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1269 |
| Periode | 2003-01-15 - 2009-01-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 588 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 25 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 76 | 4 | € 8.823,- | |
| 2003 | 77 | 5 | € 8.887,- | |
| 2003 | 75 | 3 | € 9.517,- | |
| 2004 | 143 | 3 | € 9.848,- | |
| 2004 | 207 | 9 | € 9.102,- | |
| 2004 | 207 | 9 | € 9.102,- | |
| 2005 | 164 | 9 | € 9.800,- | |
| 2005 | 189 | 1 | € 8.951,- | |
| 2005 | 189 | 1 | € 8.951,- | |
| 2006 | 124 | 5 | € 9.597,- | |
| 2006 | 124 | 5 | € 9.597,- | |
| 2006 | 134 | 7 | € 10.065,- | |
| 2007 | 29 | 3 | € 38.879,- | € 9.038,- |
| 2007 | 55 | 3 | € 10.274,- | |
| 2007 | 29 | 3 | € 38.879,- | € 9.038,- |
| 2008 | 3 | 0 | € 8.857,- | |
| 2008 | 16 | 0 | € 10.484,- | |
| 2008 | 3 | 0 | € 8.857,- | |
| 2009 | 1 | 0 | € 41.029,- | € 10.577,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 38.878,- | € 9.875,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 38.878,- | € 9.875,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-SR-KB | 2026-05-21 | |||
| 12-PR-XT | 2026-05-12 | |||
| 52-NX-HX | 2026-05-18 | |||
| 69-PT-FK | 2026-04-21 | |||
| 22-RB-BF | 2026-05-17 | |||
| 98-PL-NV | 2026-04-13 | |||
| 32-TP-HG | 2026-04-14 | |||
| 26-PN-NG | 2026-05-15 | |||
| 68-NR-XH | 2026-04-10 | |||
| 35-TN-GB | 2026-04-15 | |||
| 51-NX-HX | 2026-04-28 | |||
| 79-LX-RH | 2026-04-07 | |||
| 46-ND-VZ | 2026-04-04 | |||
| 73-PL-FP | 2026-04-23 | |||
| 78-RR-SG | 2026-03-30 | |||
| 62-PK-KB | 2026-04-01 | |||
| 44-NH-SK | 2026-04-01 | |||
| 52-PJ-DD | 2026-04-10 | |||
| 44-TH-ZD | 2026-03-25 | |||
| 57-ND-KS | 2026-04-06 | |||
| 83-LH-XX | 2026-04-01 | |||
| 02-TD-NP | 2026-03-28 | |||
| 22-ST-ZS | 2026-03-16 | |||
| 93-TF-TD | 2026-03-12 | |||
| 91-LN-GF | 2026-03-11 | |||
| 49-XT-HH | 2026-03-22 | |||
| 07-LJ-LV | 2026-03-04 | |||
| 16-NV-VK | 2026-03-02 | |||
| 78-SB-NT | 2024-06-01 | |||
| 31-RG-PV | 2022-10-19 |