Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.805,-
Nee
2004
2025-01-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 50-NZ-BP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1149 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.040 kg. Sinds 491 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 347 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 7.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1120 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1510 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-03-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-03-30 |
| APK vervaldatum | 2025-06-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 549 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.494 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 549,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 239.706 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 942 |
| Periode | 2001-02-27 - 2005-01-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1982 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 152 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 68 | 15 | € 2.576,- | |
| 2001 | 68 | 15 | € 2.576,- | |
| 2002 | 23 | 4 | € 2.989,- | |
| 2002 | 842 | 53 | € 2.639,- | |
| 2002 | 842 | 53 | € 2.639,- | |
| 2003 | 29 | 3 | € 2.966,- | |
| 2003 | 808 | 56 | € 2.768,- | |
| 2003 | 808 | 56 | € 2.768,- | |
| 2004 | 9 | 0 | € 3.007,- | |
| 2004 | 261 | 27 | € 2.755,- | |
| 2004 | 261 | 27 | € 2.755,- | |
| 2005 | 3 | 0 | € 2.594,- | |
| 2005 | 3 | 1 | € 14.095,- | € 1.673,- |
| 2005 | 3 | 1 | € 14.095,- | € 1.673,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 20-HZ-FP | 2026-05-19 | |||
| 62-LB-RL | 2026-05-21 | |||
| 45-LG-KD | 2026-05-09 | |||
| KR-563-J | 2026-05-06 | |||
| 57-LX-ZD | 2026-05-05 | |||
| 7-ZTL-99 | 2026-05-01 | |||
| 95-LX-JL | 2026-04-30 | |||
| 51-NH-RN | 2026-05-01 | |||
| 71-JG-DS | 2026-04-28 | |||
| 64-JS-NN | 2026-04-20 | |||
| 01-LK-LK | 2026-04-18 | |||
| 33-LZ-KT | 2026-04-15 | |||
| 33-NV-BH | 2026-04-10 | |||
| 93-JD-TG | 2026-05-20 | |||
| 18-JX-GF | 2026-04-03 | |||
| 93-HV-FT | 2026-04-27 | |||
| 33-LK-KG | 2026-03-30 | |||
| 21-LR-GV | 2026-04-23 | |||
| 98-LR-BD | 2026-03-30 | |||
| 63-LG-RB | 2026-03-31 | |||
| 94-NT-BG | 2026-03-20 | |||
| 17-HZ-VG | 2026-03-19 | |||
| 31-LR-XS | 2026-03-18 | |||
| 56-LX-JL | 2026-03-09 | |||
| 11-JL-LK | 2026-02-27 | |||
| 70-LF-LR | 2026-03-23 | |||
| 35-LK-FL | 2023-06-03 | |||
| 72-LX-JL | 2025-04-24 | |||
| 89-LX-JL | 2024-10-16 | |||
| 97nzsg | 2020-10-21 |