Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.250,-
Ja, 2004
2000
2025-01-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos-prime met kenteken 49-LH-RV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. In januari 2004 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 54 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.3 liter per 100 km. Deze auto weegt 922 kg. Sinds 486 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 980 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-04-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-30 |
| APK vervaldatum | 2027-04-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos-prime hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos-prime
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 178.428 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1369 |
| Periode | 1999-11-12 - 2002-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1468 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 30 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 3 | 0 | € 1.798,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 2000 | 312 | 2 | € 1.792,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 1.773,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-DX-SZ | 2026-05-14 | |||
| 93-GL-VG | 2026-05-12 | |||
| 56-GD-FR | 2026-05-20 | |||
| 05-HX-FD | 2026-05-10 | |||
| 19-FG-PV | 2026-04-25 | |||
| 89-GL-JB | 2026-04-20 | |||
| 21-GJ-JB | 2026-04-15 | |||
| 35-FJ-SL | 2026-05-07 | |||
| 11-GB-VN | 2026-04-08 | |||
| 03-DZ-NV | 2026-03-27 | |||
| 15-FX-PB | 2026-03-17 | |||
| 44-GB-DK | 2026-03-12 | |||
| 12-GL-DP | 2026-02-27 | |||
| 85-FT-ZL | 2026-02-27 | |||
| 76SRTH | 2021-01-23 | |||
| 92-FT-KD | 2022-07-07 | |||
| 53DXJN | 2020-07-23 | |||
| 86-FJ-HH | 2021-04-15 | |||
| 60-FN-KN | 2021-07-22 | |||
| 72-FG-KF | 2025-03-11 | |||
| 37-FP-PH | 2020-08-20 | |||
| 27FTRX | 2020-09-01 | |||
| 78-GB-LX | 2021-05-26 | |||
| 10-FD-DS | 2026-02-10 | |||
| 42HKZD | 2020-04-29 | |||
| 29FNZG | 2021-03-08 | |||
| 72-FZ-FX | 2021-06-04 | |||
| 06FHPR | 2020-08-11 | |||
| 22-GK-DH | 2024-05-18 | |||
| 09-HN-DT | 2025-11-23 |