Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.479,-
Nee
2000
2026-02-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 10-FD-DS is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 54 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Deze auto weegt 922 kg. Dit voertuig is al 104 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 268 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 980 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-02-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-02-09 |
| APK vervaldatum | 2027-02-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
3 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 178.428 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1369 |
| Periode | 1999-11-12 - 2002-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1468 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 30 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 3 | 0 | € 1.798,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 2000 | 312 | 2 | € 1.792,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 1.773,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-DX-SZ | 2026-05-14 | |||
| 56-GD-FR | 2026-05-20 | |||
| 93-GL-VG | 2026-05-12 | |||
| 05-HX-FD | 2026-05-10 | |||
| 19-FG-PV | 2026-04-25 | |||
| 89-GL-JB | 2026-04-20 | |||
| 21-GJ-JB | 2026-04-15 | |||
| 35-FJ-SL | 2026-05-07 | |||
| 11-GB-VN | 2026-04-08 | |||
| 03-DZ-NV | 2026-03-27 | |||
| 15-FX-PB | 2026-03-17 | |||
| 44-GB-DK | 2026-03-12 | |||
| 12-GL-DP | 2026-02-27 | |||
| 85-FT-ZL | 2026-02-27 | |||
| 78-GB-LX | 2021-05-26 | |||
| 06FHPR | 2020-08-11 | |||
| 72-FG-KF | 2025-03-11 | |||
| 14-FK-XD | 2025-01-23 | |||
| 86-FJ-HH | 2021-04-15 | |||
| 91-FD-VL | 2024-12-27 | |||
| 37-FP-PH | 2020-08-20 | |||
| 09FRXJ | 2025-02-24 | |||
| 72-FN-KN | 2021-06-09 | |||
| 81-DX-BD | 2021-06-22 | |||
| 75-GH-NB | 2022-10-24 | |||
| 25-FX-SG | 2022-06-17 | |||
| 89-FN-SP | 2024-09-02 | |||
| 36-FZ-ZL | 2022-06-23 | |||
| 53DXJN | 2020-07-23 | |||
| 71FHFR | 2020-07-06 |