Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 49-JK-RP is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. Dit model beschikt over een 2401 cc motor met 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Dankzij 1.690 kg ligt deze auto stevig op de weg. De APK is geldig tot 09-05-2024. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2160 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Eerste registratie | 2002-05-17 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-05-17 |
| APK vervaldatum | 2024-05-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 368.999 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1187 |
| Periode | 2001-09-21 - 2006-10-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1459 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 377 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 298 | 78 | € 55.588,- | € 12.875,- |
| 2003 | 429 | 103 | € 52.295,- | € 12.961,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 679 | 212 | € 52.347,- | € 12.893,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2005 | 695 | 228 | € 55.393,- | € 13.949,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2006 | 45 | 9 | € 53.954,- | € 13.792,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 60.234,- | € 17.055,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-NX-NH | 2026-05-12 | |||
| 23-PZ-KL | 2026-05-06 | |||
| 39-SR-TK | 2026-05-09 | |||
| 07-HVG-9 | 2026-05-10 | |||
| 63-GPN-2 | 2026-05-04 | |||
| 03-RP-LB | 2026-05-01 | |||
| 17-ZP-TV | 2026-05-09 | |||
| 79-RT-XD | 2026-04-29 | |||
| TZ-472-L | 2026-05-02 | |||
| 73-PD-HB | 2026-04-18 | |||
| 05-PH-JK | 2026-03-31 | |||
| 30-ZP-XS | 2026-03-29 | |||
| 58-NX-GB | 2026-03-25 | |||
| 23-LL-RR | 2026-03-17 | |||
| 60-NX-VD | 2026-03-15 | |||
| 11-GLT-8 | 2026-04-15 | |||
| 58-RR-HN | 2026-03-26 | |||
| 34-TZ-JG | 2026-03-09 | |||
| 23-NR-JV | 2026-03-09 | |||
| 30-JH-PN | 2026-03-06 | |||
| 01-RD-TP | 2026-03-03 | |||
| 85-RD-VV | 2026-03-30 | |||
| 43-ZP-HH | 2026-03-02 | |||
| 51-LRR-9 | 2023-08-15 | |||
| 34-LL-FG | 2024-01-05 | |||
| 33NHDL | 2020-08-06 | |||
| 62-RBS-4 | 2021-12-14 | |||
| 06-NX-VG | 2021-05-12 | |||
| 86LRXV | 2021-03-23 | |||
| 11NFKR | 2020-06-09 |