Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.794,-
Nee
2000
2026-01-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 49-FH-BF is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 54 pk. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Dankzij 933 kg ligt deze auto soepel op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 20-01-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 3 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 991 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-03-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-03-17 |
| APK vervaldatum | 2027-01-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.990 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 86.214 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1256 |
| Periode | 1999-12-16 - 2001-01-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 316 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 3 | 0 | € 1.798,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 2000 | 312 | 2 | € 1.792,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 1.773,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-GD-FR | 2026-05-20 | |||
| 19-FG-PV | 2026-04-25 | |||
| 93-GL-VG | 2026-05-12 | |||
| 38-DX-SZ | 2026-05-14 | |||
| 89-GL-JB | 2026-04-20 | |||
| 21-GJ-JB | 2026-04-15 | |||
| 11-GB-VN | 2026-04-08 | |||
| 03-DZ-NV | 2026-03-27 | |||
| 35-FJ-SL | 2026-05-07 | |||
| 15-FX-PB | 2026-03-17 | |||
| 44-GB-DK | 2026-03-12 | |||
| 85-FT-ZL | 2026-02-27 | |||
| 37-GF-RS | 2026-02-24 | |||
| 61-FS-ZF | 2022-08-06 | |||
| 32-FG-KF | 2025-03-29 | |||
| 03-DX-GR | 2023-03-11 | |||
| 05-GB-ZD | 2021-07-08 | |||
| 16-GL-HZ | 2024-03-02 | |||
| 90-FV-HR | 2025-12-03 | |||
| 19-GK-HG | 2023-07-12 | |||
| 27-GD-GZ | 2024-06-01 | |||
| 62-FR-LD | 2024-04-27 | |||
| 06-DT-PX | 2023-05-23 | |||
| 52-FV-PZ | 2020-07-09 | |||
| 46-FH-FR | 2024-07-10 | |||
| 91-FL-DL | 2023-09-27 | |||
| 11-FT-PN | 2021-10-26 | |||
| 25-GB-DK | 2024-02-22 | |||
| 55-FP-GN | 2022-03-28 | |||
| 09-FV-DT | 2025-02-24 |