Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.794,-
Nee
1999
2023-05-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 06-DT-PX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 54 pk. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Een laag gewicht van 933 kg zorgt voor extra dynamiek. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. Dit voertuig moet over 150 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 3 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 991 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2023-05-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-12-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-12-16 |
| APK vervaldatum | 2026-10-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
17 dagenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1256 |
| Periode | 1999-12-16 - 2001-01-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 316 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 3 | 0 | € 1.798,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 2000 | 312 | 2 | € 1.792,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 1.773,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-GD-FR | 2026-05-20 | |||
| 19-FG-PV | 2026-04-25 | |||
| 93-GL-VG | 2026-05-12 | |||
| 38-DX-SZ | 2026-05-14 | |||
| 89-GL-JB | 2026-04-20 | |||
| 21-GJ-JB | 2026-04-15 | |||
| 11-GB-VN | 2026-04-08 | |||
| 03-DZ-NV | 2026-03-27 | |||
| 35-FJ-SL | 2026-05-07 | |||
| 15-FX-PB | 2026-03-17 | |||
| 44-GB-DK | 2026-03-12 | |||
| 85-FT-ZL | 2026-02-27 | |||
| 37-GF-RS | 2026-02-24 | |||
| 52-FV-PZ | 2020-07-09 | |||
| 03-DX-GR | 2023-03-11 | |||
| 90-FV-HR | 2025-12-03 | |||
| 05-GB-ZD | 2021-07-08 | |||
| 25-GB-DK | 2024-02-22 | |||
| 55-FP-GN | 2022-03-28 | |||
| 19-GK-HG | 2023-07-12 | |||
| 16-GL-HZ | 2024-03-02 | |||
| 46-FH-FR | 2024-07-10 | |||
| 37-FG-GJ | 2024-07-05 | |||
| 49-FH-BF | 2023-11-14 | |||
| 61-FS-ZF | 2022-08-06 | |||
| 91-FL-DL | 2023-09-27 | |||
| 32-FG-KF | 2025-03-29 | |||
| 09-FV-DT | 2025-02-24 | |||
| 11-FT-PN | 2021-10-26 | |||
| 27-GD-GZ | 2024-06-01 |