Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo Fh met kenteken 49-BKF-5 is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 510 pk. De cilinderinhoud bedraagt 12777 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Met 9.217 kg is dit een robuuste en stabiele auto. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 23-11-2017. De huidige eigenaar heeft deze auto al 33 dagen in bezit. De APK is geldig tot 25-01-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12777 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 511 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 8 |
| Rijklaar gewicht | 12137 kg |
| Technische max. massa voertuig | 27000 kg |
| Lengte | 6,80 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 4,10 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-01-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-01-25 |
| APK vervaldatum | 2027-01-25 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo Fh opleggertrekker
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 31.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 102.625 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo Fh
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
1 maand| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 31.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 293.043 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 712 |
| Periode | 2016-03-31 - 2026-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2347 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 293 |
| Aantal import auto's | 54 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 18 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 156 | 2 | ||
| 2016 | 5 | 0 | ||
| 2017 | 249 | 2 | ||
| 2017 | 3 | 0 | ||
| 2017 | 2 | 0 | ||
| 2018 | 2 | 0 | ||
| 2018 | 281 | 6 | ||
| 2018 | 1 | 0 | ||
| 2019 | 1 | 1 | ||
| 2019 | 128 | 5 | ||
| 2019 | 1 | 1 | ||
| 2019 | 105 | 2 | ||
| 2020 | 6 | 0 | ||
| 2020 | 141 | 1 | ||
| 2020 | 2 | 0 | ||
| 2021 | 1 | 0 | ||
| 2021 | 202 | 12 | ||
| 2021 | 1 | 0 | ||
| 2022 | 19 | 0 | ||
| 2022 | 239 | 8 | ||
| 2023 | 18 | 0 | ||
| 2023 | 289 | 1 | ||
| 2024 | 10 | 0 | ||
| 2024 | 325 | 11 | ||
| 2025 | 3 | 0 | ||
| 2025 | 225 | 6 | ||
| 2026 | 37 | 0 | ||
| 2026 | 112 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-BZF-3 | 2026-04-02 | |||
| BB-278-P | 2026-03-25 | |||
| BB-277-P | 2026-03-09 | |||
| 36-BJD-2 | 2024-04-11 | |||
| 60-BJZ-6 | 2025-03-12 | |||
| 67-BNJ-3 | 2026-01-06 | |||
| 82-BLH-1 | 2025-04-06 | |||
| 35-BXX-6 | 2026-03-05 | |||
| 94-BKR-8 | 2024-12-29 | |||
| 50-BLZ-2 | 2025-08-06 | |||
| 23-BKH-9 | 2025-12-03 | |||
| 59-BKL-5 | 2025-08-29 | |||
| 14-BKS-7 | 2024-10-20 | |||
| 80-BKN-8 | 2024-10-14 | |||
| 77-BKN-8 | 2024-10-07 | |||
| 87-BKF-1 | 2024-08-02 | |||
| 21-BKS-7 | 2024-06-10 | |||
| 79-BKP-1 | 2024-05-24 | |||
| 20-BKS-7 | 2024-05-13 | |||
| 58-BKP-2 | 2022-04-13 | |||
| 85-BLH-1 | 2021-03-03 | |||
| 83BLH1 | 2021-02-01 | |||
| 50-BLV-4 | 2024-08-22 | |||
| 96-BNB-3 | 2024-07-30 | |||
| 19-BLV-8 | 2024-07-24 | |||
| 17-BLS-4 | 2024-07-15 | |||
| 42-BNJ-4 | 2024-05-29 | |||
| 54-BNK-2 | 2024-03-28 | |||
| 51-BNS-5 | 2024-03-27 | |||
| 53-BNS-5 | 2024-03-27 |