Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo Fh met kenteken 38-BXZ-4 is afkomstig uit het bouwjaar 2024. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 469 pk. De motor heeft een inhoud van 12777 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 90 km/h. Dankzij 8.839 kg voelt deze auto krachtig en solide. De huidige eigenaar heeft deze auto al 98 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 54 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12777 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 470 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Rijklaar gewicht | 12472 kg |
| Technische max. massa voertuig | 27000 kg |
| Lengte | 12,00 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 6,00 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2024-07-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-07-22 |
| APK vervaldatum | 2026-07-22 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo Fh opleggertrekker
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2024
€ 102.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 102.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo Fh
Eigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2024 | € 102.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2024 | 263.697 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2024 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 711 |
| Periode | 2016-03-31 - 2026-05-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2347 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 291 |
| Aantal import auto's | 54 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 18 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 156 | 2 | ||
| 2016 | 5 | 0 | ||
| 2017 | 249 | 2 | ||
| 2017 | 3 | 0 | ||
| 2017 | 2 | 0 | ||
| 2018 | 2 | 0 | ||
| 2018 | 281 | 6 | ||
| 2018 | 1 | 0 | ||
| 2019 | 1 | 1 | ||
| 2019 | 128 | 5 | ||
| 2019 | 1 | 1 | ||
| 2019 | 105 | 2 | ||
| 2020 | 6 | 0 | ||
| 2020 | 141 | 1 | ||
| 2020 | 2 | 0 | ||
| 2021 | 1 | 0 | ||
| 2021 | 202 | 12 | ||
| 2021 | 1 | 0 | ||
| 2022 | 19 | 0 | ||
| 2022 | 239 | 8 | ||
| 2023 | 18 | 0 | ||
| 2023 | 289 | 1 | ||
| 2024 | 10 | 0 | ||
| 2024 | 325 | 11 | ||
| 2025 | 3 | 0 | ||
| 2025 | 225 | 6 | ||
| 2026 | 37 | 0 | ||
| 2026 | 112 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-BKF-5 | 2026-05-21 | |||
| 45-BZF-3 | 2026-04-02 | |||
| BB-278-P | 2026-03-25 | |||
| 35-BXX-6 | 2026-03-05 | |||
| BB-277-P | 2026-03-09 | |||
| 29-BXT-9 | 2026-02-12 | |||
| 23-BTJ-5 | 2024-12-22 | |||
| 94-BTD-1 | 2024-05-03 | |||
| 91-BTD-1 | 2024-03-25 | |||
| 94-BRJ-2 | 2023-08-28 | |||
| 02-BTF-7 | 2024-03-29 | |||
| 07-BTD-7 | 2025-02-03 | |||
| 45-BPP-2 | 2022-11-25 | |||
| 01-BNL-9 | 2021-04-01 | |||
| 95-BTD-1 | 2024-05-03 | |||
| 75-BNZ-4 | 2022-08-29 | |||
| 08-BRT-8 | 2024-05-03 | |||
| 48-BNK-2 | 2021-03-25 | |||
| 57-BNK-2 | 2021-04-06 | |||
| 56-BNP-6 | 2023-06-16 | |||
| 26-BJP-3 | 2025-12-14 | |||
| 14-BTP-6 | 2024-07-18 | |||
| 84-BXX-8 | 2025-09-11 | |||
| 90-BTD-1 | 2023-06-12 | |||
| 55-BZF-7 | 2025-06-04 | |||
| 92-BTD-1 | 2023-06-28 | |||
| 47-BXT-6 | 2025-01-05 | |||
| 77-BVN-8 | 2024-09-18 | |||
| 57-BVP-3 | 2024-06-30 | |||
| 34-BXX-6 | 2025-05-15 |