Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 12.306,-
Ja, 2012
2001
2020-05-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-3 met kenteken 47XVH3 is op kenteken gezet in 2001. Deze auto is 11 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.500 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2185 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 30-01-2021.
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Milieulabel | F |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2020-05-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-07-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-08-14 |
| APK vervaldatum | 2021-01-30 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-3 cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SAAB 9-3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 730 |
| Periode | 2000-09-28 - 2003-02-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 8 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 62% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 2 | 1 | € 11.510,- | |
| 2000 | 1 | 1 | € 9.393,- | |
| 2000 | 1 | 1 | € 9.393,- | |
| 2001 | 8 | 5 | € 11.273,- | |
| 2001 | 11 | 6 | € 9.924,- | |
| 2001 | 11 | 6 | € 9.924,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 6.422,- | |
| 2002 | 10 | 8 | € 10.419,- | |
| 2002 | 10 | 8 | € 10.419,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 11.052,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 10.039,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 10.039,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 70-GT-XL | |||
| 17-XK-LL | |||
| GH-720-K | |||
| 29-PK-ZR | |||
| 60-JL-JS | |||
| 41-LXN-3 | |||
| 07-TXG-3 | |||
| H-888-LR | |||
| 61-LVG-4 | |||
| 18-JN-ZP | |||
| 65-LB-LV | |||
| 23-RX-SX | |||
| 51-GDG-8 | |||
| 70-GX-GN | |||
| 61-RKL-9 | |||
| 31-GV-JT | |||
| 29-GL-FG | |||
| 33-LB-TN | |||
| 01-NT-RF | |||
| 47-GZ-XR | |||
| 07-SX-PF | |||
| 98-LF-JX | |||
| 08-XJ-JZ | |||
| 53-TB-GL | |||
| 67-JS-TL | |||
| GN-524-L | |||
| 45-SH-DD | |||
| 42-HV-PR | |||
| 25-KKR-7 | |||
| ZJ-051-V |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 46-HG-FG | 2026-05-21 | |||
| 03-GGZ-6 | 2026-05-14 | |||
| 43-HD-PT | 2026-05-12 | |||
| 68-LZV-5 | 2026-05-08 | |||
| RS-822-H | 2026-05-02 | |||
| 48-ZP-DN | 2026-05-02 | |||
| 30-SG-JX | 2026-04-24 | |||
| 32-XD-JX | 2026-04-17 | |||
| 38-LT-XN | 2026-05-16 | |||
| 48-LPL-4 | 2026-05-16 | |||
| 72-ST-SF | 2026-05-19 | |||
| 88-GV-XD | 2026-03-31 | |||
| K-239-SG | 2026-04-11 | |||
| 44-NJ-SF | 2026-03-21 | |||
| J-796-KX | 2026-04-08 | |||
| 00-HZB-9 | 2026-04-01 | |||
| 21-XRK-8 | 2026-04-14 | |||
| 4-XFH-72 | 2026-03-07 | |||
| 74-ZP-BK | 2021-03-07 | |||
| 95-HS-GN | 2024-05-15 | |||
| 3-TLH-10 | 2025-09-08 | |||
| 33-GK-PH | 2025-07-19 | |||
| 38-TB-ZF | 2025-01-05 | |||
| 95-RB-PJ | 2025-06-23 | |||
| 66-HG-PB | 2024-06-21 | |||
| 64-XZ-RR | 2020-10-29 | |||
| 17-JN-ZP | 2025-02-28 | |||
| 71-XL-SF | 2025-10-31 | |||
| 4-TRJ-74 | 2023-11-11 | |||
| ZB-252-B | 2023-06-01 |