Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.574,-
Ja, 2008
2001
2026-05-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 03-GGZ-6 is op kenteken gezet in 2001. Dit voertuig is in juni 2008 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.2 l/100 km. Dankzij 1.500 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 11 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 166 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-06-18 |
| APK vervaldatum | 2026-11-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 4.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 jaar en 12 maandenHuidige eigenaar
12 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 4.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 210.436 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1383 |
| Periode | 2000-08-25 - 2004-08-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 705 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 232 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 27 | 8 | € 12.049,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2001 | 311 | 103 | € 11.209,- | |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2002 | 245 | 88 | € 48.664,- | € 10.667,- |
| 2002 | 393 | 163 | € 47.035,- | € 10.240,- |
| 2002 | 395 | 164 | € 47.035,- | € 10.204,- |
| 2003 | 117 | 31 | € 45.516,- | € 10.339,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2004 | 5 | 2 | € 45.289,- | € 6.684,- |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 65-LB-LV | |||
| 60-JL-JS | |||
| 51-GDG-8 | |||
| 15-LL-SX | |||
| 70-GX-GN | |||
| 23-RX-SX | |||
| 52-LP-ZN | |||
| 41-LXN-3 | |||
| 31-GV-JT | |||
| 70-GT-XL | |||
| 17-XK-LL | |||
| 61-RKL-9 | |||
| GH-720-K | |||
| 18-JN-ZP | |||
| 07-TXG-3 | |||
| 29-GL-FG | |||
| H-888-LR | |||
| 33-LB-TN | |||
| 61-LVG-4 | |||
| 05-LT-VZ | |||
| 01-NT-RF | |||
| 07-SX-PF | |||
| 53-TB-GL | |||
| 45-SH-DD | |||
| 33-XHX-2 | |||
| 08-XJ-JZ | |||
| 47-GZ-XR | |||
| 07-GD-HL | |||
| 67-JS-TL | |||
| GN-524-L |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 46-HG-FG | 2026-05-21 | |||
| 29-PK-ZR | 2026-05-22 | |||
| 68-LZV-5 | 2026-05-08 | |||
| 48-ZP-DN | 2026-05-02 | |||
| 43-HD-PT | 2026-05-12 | |||
| 11-NN-VL | 2026-05-17 | |||
| RS-822-H | 2026-05-02 | |||
| 38-LT-XN | 2026-05-16 | |||
| 39-TS-RR | 2026-04-18 | |||
| 32-XD-JX | 2026-04-17 | |||
| 30-SG-JX | 2026-04-24 | |||
| 48-LPL-4 | 2026-05-16 | |||
| 72-ST-SF | 2026-05-19 | |||
| 88-GV-XD | 2026-03-31 | |||
| K-239-SG | 2026-04-11 | |||
| 21-XRK-8 | 2026-04-14 | |||
| 57-LX-ND | 2026-03-28 | |||
| J-796-KX | 2026-04-08 | |||
| 00-HZB-9 | 2026-04-01 | |||
| 44-NJ-SF | 2026-03-21 | |||
| 43-LR-GN | 2026-03-31 | |||
| 4-XFH-72 | 2026-03-07 | |||
| 22-PB-VN | 2026-03-27 | |||
| 87ZPTT | 2022-03-05 | |||
| 01-TL-LS | 2023-04-20 | |||
| 94-TL-RV | 2020-12-25 | |||
| 3-SNB-36 | 2020-08-14 | |||
| 35-JJ-RT | 2021-03-01 | |||
| 49-RJ-TV | 2022-10-31 | |||
| 97-GRR-3 | 2022-02-22 |