Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.705,-
Ja, 2012
2001
2024-10-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 07-TXG-3 is op kenteken gezet in 2001. Deze auto is 11 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.2 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.500 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-03-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-04-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-07-23 |
| APK vervaldatum | 2027-03-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 4.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 11 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 4.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 210.436 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1399 |
| Periode | 2000-08-25 - 2004-08-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 705 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 232 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 27 | 8 | € 12.049,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2001 | 311 | 103 | € 11.209,- | |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2002 | 245 | 88 | € 48.664,- | € 10.667,- |
| 2002 | 393 | 163 | € 47.035,- | € 10.240,- |
| 2002 | 395 | 164 | € 47.035,- | € 10.204,- |
| 2003 | 117 | 31 | € 45.516,- | € 10.339,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2004 | 5 | 2 | € 45.289,- | € 6.684,- |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| H-888-LR | |||
| GH-720-K | |||
| 61-LVG-4 | |||
| 70-GT-XL | |||
| 17-XK-LL | |||
| 41-LXN-3 | |||
| 60-JL-JS | |||
| 52-LP-ZN | |||
| 18-JN-ZP | |||
| 65-LB-LV | |||
| 61-RKL-9 | |||
| 51-GDG-8 | |||
| 15-LL-SX | |||
| 23-RX-SX | |||
| 70-GX-GN | |||
| 31-GV-JT | |||
| 29-GL-FG | |||
| 33-LB-TN | |||
| 08-XJ-JZ | |||
| 67-JS-TL | |||
| 07-GD-HL | |||
| GN-524-L | |||
| 45-SH-DD | |||
| 53-TB-GL | |||
| 33-XHX-2 | |||
| 33-LZP-3 | |||
| 98-LF-JX | |||
| 42-HV-PR | |||
| 25-KKR-7 | |||
| ZJ-051-V |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 29-PK-ZR | 2026-05-22 | |||
| 11-NN-VL | 2026-05-17 | |||
| 46-HG-FG | 2026-05-21 | |||
| 43-HD-PT | 2026-05-12 | |||
| 03-GGZ-6 | 2026-05-14 | |||
| RS-822-H | 2026-05-02 | |||
| 68-LZV-5 | 2026-05-08 | |||
| 30-SG-JX | 2026-04-24 | |||
| 48-ZP-DN | 2026-05-02 | |||
| 32-XD-JX | 2026-04-17 | |||
| 72-ST-SF | 2026-05-19 | |||
| 38-LT-XN | 2026-05-16 | |||
| 48-LPL-4 | 2026-05-16 | |||
| 39-TS-RR | 2026-04-18 | |||
| 88-GV-XD | 2026-03-31 | |||
| K-239-SG | 2026-04-11 | |||
| 44-NJ-SF | 2026-03-21 | |||
| J-796-KX | 2026-04-08 | |||
| 00-HZB-9 | 2026-04-01 | |||
| 57-LX-ND | 2026-03-28 | |||
| 43-LR-GN | 2026-03-31 | |||
| 21-XRK-8 | 2026-04-14 | |||
| 22-PB-VN | 2026-03-27 | |||
| 4-XFH-72 | 2026-03-07 | |||
| 66-JZ-TP | 2025-10-13 | |||
| 80-HD-JB | 2024-09-22 | |||
| 02-LS-PJ | 2023-05-21 | |||
| GK-106-N | 2023-09-06 | |||
| ZB-252-B | 2023-06-01 | |||
| 28-NZ-JB | 2021-02-10 |