Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.131,-
Ja, 2010
2001
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 61-LVG-4 is op kenteken gezet in 2001. Deze auto is 9 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.2 l/100 km. Met 1.500 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 196 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-08-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-06-28 |
| APK vervaldatum | 2026-12-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 4.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
7 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 4.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 210.436 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1370 |
| Periode | 2000-08-25 - 2004-08-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 705 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 232 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 27 | 8 | € 12.049,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2001 | 311 | 103 | € 11.209,- | |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2002 | 245 | 88 | € 48.664,- | € 10.667,- |
| 2002 | 393 | 163 | € 47.035,- | € 10.240,- |
| 2002 | 395 | 164 | € 47.035,- | € 10.204,- |
| 2003 | 117 | 31 | € 45.516,- | € 10.339,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2004 | 5 | 2 | € 45.289,- | € 6.684,- |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| H-888-LR | |||
| 07-TXG-3 | |||
| GH-720-K | |||
| 70-GT-XL | |||
| 17-XK-LL | |||
| 41-LXN-3 | |||
| 60-JL-JS | |||
| 52-LP-ZN | |||
| 18-JN-ZP | |||
| 65-LB-LV | |||
| 23-RX-SX | |||
| 61-RKL-9 | |||
| 51-GDG-8 | |||
| 15-LL-SX | |||
| 70-GX-GN | |||
| 31-GV-JT | |||
| 33-LB-TN | |||
| 05-LT-VZ | |||
| 08-XJ-JZ | |||
| 01-NT-RF | |||
| 47-GZ-XR | |||
| 53-TB-GL | |||
| 46-GZ-XR | |||
| 07-GD-HL | |||
| 67-JS-TL | |||
| GN-524-L | |||
| 45-SH-DD | |||
| 33-XHX-2 | |||
| 07-SX-PF | |||
| 33-LZP-3 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-NN-VL | 2026-05-17 | |||
| 29-PK-ZR | 2026-05-22 | |||
| 43-HD-PT | 2026-05-12 | |||
| 46-HG-FG | 2026-05-21 | |||
| RS-822-H | 2026-05-02 | |||
| 03-GGZ-6 | 2026-05-14 | |||
| 68-LZV-5 | 2026-05-08 | |||
| 30-SG-JX | 2026-04-24 | |||
| 32-XD-JX | 2026-04-17 | |||
| 48-ZP-DN | 2026-05-02 | |||
| 38-LT-XN | 2026-05-16 | |||
| 72-ST-SF | 2026-05-19 | |||
| 48-LPL-4 | 2026-05-16 | |||
| 39-TS-RR | 2026-04-18 | |||
| 88-GV-XD | 2026-03-31 | |||
| K-239-SG | 2026-04-11 | |||
| 44-NJ-SF | 2026-03-21 | |||
| J-796-KX | 2026-04-08 | |||
| 00-HZB-9 | 2026-04-01 | |||
| 43-LR-GN | 2026-03-31 | |||
| 21-XRK-8 | 2026-04-14 | |||
| 57-LX-ND | 2026-03-28 | |||
| 22-PB-VN | 2026-03-27 | |||
| 4-XFH-72 | 2026-03-07 | |||
| 86-GZ-BS | 2025-11-14 | |||
| 21-ZK-FZ | 2024-12-04 | |||
| 77HHX7 | 2022-09-21 | |||
| 27-JX-GJ | 2025-09-12 | |||
| 63-XP-JJ | 2024-09-27 | |||
| 9XDK96 | 2022-02-02 |