Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 15.987,-
Ja, 2026
2002
2023-01-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Discovery Series Ii met kenteken 47JHFR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 139 pk. De motor heeft een inhoud van 2495 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.3 liter per 100 km. Dankzij 2.150 kg voelt deze auto krachtig en solide. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1219 dagen in bezit. De APK is geldig tot 09-05-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2495 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2880 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2023-01-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-04-15 |
| APK vervaldatum | 2023-05-09 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Land Rover Discovery Series Ii stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Land Rover Discovery Series Ii
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1112 |
| Periode | 2001-10-29 - 2005-01-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 131 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 17 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 1 | 0 | € 13.899,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 12.434,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 12.434,- | |
| 2002 | 37 | 4 | € 15.801,- | |
| 2002 | 6 | 1 | € 12.855,- | |
| 2002 | 6 | 1 | € 12.855,- | |
| 2003 | 38 | 6 | € 15.789,- | |
| 2003 | 9 | 1 | € 14.868,- | |
| 2003 | 9 | 1 | € 14.868,- | |
| 2004 | 52 | 7 | € 56.529,- | € 15.605,- |
| 2004 | 5 | 1 | € 16.252,- | |
| 2004 | 5 | 1 | € 16.252,- | |
| 2005 | 3 | 0 | € 15.962,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-NN-ZZ | 2026-05-20 | |||
| 20-NZ-HH | 2026-03-09 | |||
| 76-SV-XG | 2026-03-06 | |||
| 47-PP-KS | 2021-09-04 | |||
| 02-RK-KH | 2023-05-03 | |||
| 56JSFF | 2020-06-04 | |||
| 35-PT-LS | 2022-10-21 | |||
| PK-662-K | 2020-08-03 | |||
| 93-JZ-VZ | 2023-11-03 | |||
| 64-TD-VF | 2024-08-25 | |||
| 92-NJ-DK | 2025-03-07 | |||
| 68-ND-NS | 2022-12-11 | |||
| 48-LZ-DP | 2023-02-02 | |||
| 38-PB-JV | 2020-07-08 | |||
| 32-HR-JG | 2020-06-22 | |||
| 55-JS-FF | 2020-05-25 | |||
| 17-RB-LB | 2024-08-10 | |||
| 80-NX-JN | 2023-02-22 | |||
| 61-NS-DH | 2025-08-12 | |||
| 26-NT-FG | 2024-03-03 | |||
| 32-GKG-6 | 2023-04-22 | |||
| 59NFPF | 2020-05-08 | |||
| 66JPTL | 2020-11-16 | |||
| 65-PB-NN | 2022-02-09 | |||
| 76JNPJ | 2020-07-03 | |||
| 63-JS-HV | 2024-09-07 | |||
| 37JRGK | 2020-09-19 | |||
| 74LHHK | 2021-01-27 | |||
| 77-LT-NL | 2023-03-15 | |||
| 97PGJH | 2021-03-18 |