Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Discovery met kenteken 63-JS-HV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 139 pk. De motor heeft een inhoud van 2495 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.3 l/100 km. Met 2.255 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-07-2024.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2495 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2880 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,99 m |
| Hoogte | 1,94 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Eerste registratie | 2002-07-25 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-07-25 |
| APK vervaldatum | 2024-07-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Land Rover Discovery stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Land Rover Discovery
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1112 |
| Periode | 2001-10-29 - 2005-01-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 131 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 17 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 1 | 0 | € 13.899,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 12.434,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 12.434,- | |
| 2002 | 37 | 4 | € 15.801,- | |
| 2002 | 6 | 1 | € 12.855,- | |
| 2002 | 6 | 1 | € 12.855,- | |
| 2003 | 38 | 6 | € 15.789,- | |
| 2003 | 9 | 1 | € 14.868,- | |
| 2003 | 9 | 1 | € 14.868,- | |
| 2004 | 52 | 7 | € 56.529,- | € 15.605,- |
| 2004 | 5 | 1 | € 16.252,- | |
| 2004 | 5 | 1 | € 16.252,- | |
| 2005 | 3 | 0 | € 15.962,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-NN-ZZ | 2026-05-20 | |||
| 20-NZ-HH | 2026-03-09 | |||
| 97PGJH | 2021-03-18 | |||
| 65-PB-NN | 2022-02-09 | |||
| 40-LP-NX | 2025-07-13 | |||
| 32-NR-HV | 2020-10-26 | |||
| 54PKGV | 2020-07-04 | |||
| 48-LZ-DP | 2023-02-02 | |||
| 89-RL-FB | 2022-02-16 | |||
| 05-JL-NT | 2025-06-17 | |||
| 74LHHK | 2021-01-27 | |||
| 61-NS-DH | 2025-08-12 | |||
| 29-GSN-5 | 2022-07-13 | |||
| 92NRSH | 2020-05-20 | |||
| 37JRGK | 2020-09-19 | |||
| 76-SV-XG | 2026-03-06 | |||
| 59NFPF | 2020-05-08 | |||
| 62-NR-RF | 2021-05-08 | |||
| 80-NX-JN | 2023-02-22 | |||
| 76-LF-TR | 2024-09-07 | |||
| 16PNRR | 2020-06-26 | |||
| 78szsj | 2020-09-03 | |||
| 38-PB-JV | 2020-07-08 | |||
| 83HVZT | 2021-04-23 | |||
| 95NTGV | 2020-06-14 | |||
| 45TDXZ | 2020-09-24 | |||
| 09PLPH | 2020-11-26 | |||
| 21-NB-GH | 2022-07-15 | |||
| 01-PN-ZJ | 2023-04-15 | |||
| 66JPTL | 2020-11-16 |