Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Discovery met kenteken 76-LF-TR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 139 pk. Dit model beschikt over een 2495 cc motor met 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.3 l/100 km. Met 2.255 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2495 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2880 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,99 m |
| Hoogte | 1,94 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Eerste registratie | 2003-01-02 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Land Rover Discovery stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 eigenaren
1 eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Discovery
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1112 |
| Periode | 2001-10-29 - 2005-01-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 131 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 17 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 1 | 0 | € 13.899,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 12.434,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 12.434,- | |
| 2002 | 37 | 4 | € 15.801,- | |
| 2002 | 6 | 1 | € 12.855,- | |
| 2002 | 6 | 1 | € 12.855,- | |
| 2003 | 38 | 6 | € 15.789,- | |
| 2003 | 9 | 1 | € 14.868,- | |
| 2003 | 9 | 1 | € 14.868,- | |
| 2004 | 52 | 7 | € 56.529,- | € 15.605,- |
| 2004 | 5 | 1 | € 16.252,- | |
| 2004 | 5 | 1 | € 16.252,- | |
| 2005 | 3 | 0 | € 15.962,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-NN-ZZ | 2026-05-20 | |||
| 20-NZ-HH | 2026-03-09 | |||
| 78szsj | 2020-09-03 | |||
| 83HVZT | 2021-04-23 | |||
| 16PNRR | 2020-06-26 | |||
| 80-NX-JN | 2023-02-22 | |||
| 37JRGK | 2020-09-19 | |||
| 21-NB-GH | 2022-07-15 | |||
| 29-GSN-5 | 2022-07-13 | |||
| 92NRSH | 2020-05-20 | |||
| 74LHHK | 2021-01-27 | |||
| 05-JL-NT | 2025-06-17 | |||
| 54PKGV | 2020-07-04 | |||
| 76-SV-XG | 2026-03-06 | |||
| 77-LT-NL | 2023-03-15 | |||
| 92-NL-RG | 2021-05-22 | |||
| 51-NZ-RS | 2020-06-08 | |||
| 96-PH-TN | 2025-03-08 | |||
| 40-LP-NX | 2025-07-13 | |||
| 28-PT-XL | 2025-05-19 | |||
| 26-NT-FG | 2024-03-03 | |||
| 65-PB-NN | 2022-02-09 | |||
| 88-NJ-BD | 2023-04-30 | |||
| 97PGJH | 2021-03-18 | |||
| 63-JS-HV | 2024-09-07 | |||
| 55-JS-FF | 2020-05-25 | |||
| 48-LZ-DP | 2023-02-02 | |||
| 61-NS-DH | 2025-08-12 | |||
| 32-NR-HV | 2020-10-26 | |||
| 12-LF-ZL | 2022-12-01 |