Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Discovery met kenteken 24-NN-ZZ is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 139 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2495 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.3 l/100 km. Met 2.255 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Sinds 27 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 03-10-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 1.200.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2495 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2880 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,99 m |
| Hoogte | 1,94 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-30 |
| APK vervaldatum | 2026-10-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Discovery
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 maand| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1112 |
| Periode | 2001-10-29 - 2005-01-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 131 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 17 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 1 | 0 | € 13.899,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 12.434,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 12.434,- | |
| 2002 | 37 | 4 | € 15.801,- | |
| 2002 | 6 | 1 | € 12.855,- | |
| 2002 | 6 | 1 | € 12.855,- | |
| 2003 | 38 | 6 | € 15.789,- | |
| 2003 | 9 | 1 | € 14.868,- | |
| 2003 | 9 | 1 | € 14.868,- | |
| 2004 | 52 | 7 | € 56.529,- | € 15.605,- |
| 2004 | 5 | 1 | € 16.252,- | |
| 2004 | 5 | 1 | € 16.252,- | |
| 2005 | 3 | 0 | € 15.962,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 20-NZ-HH | 2026-03-09 | |||
| 76-SV-XG | 2026-03-06 | |||
| 62-NR-RF | 2021-05-08 | |||
| 61-NS-DH | 2025-08-12 | |||
| 29-GSN-5 | 2022-07-13 | |||
| 38-PB-JV | 2020-07-08 | |||
| 26-NT-FG | 2024-03-03 | |||
| 32-GKG-6 | 2023-04-22 | |||
| 47-PP-KS | 2021-09-04 | |||
| 65-PB-NN | 2022-02-09 | |||
| 60-PD-TR | 2025-07-19 | |||
| 28-PT-XL | 2025-05-19 | |||
| 11-NZ-HH | 2023-08-12 | |||
| 96-PH-TN | 2025-03-08 | |||
| 38-PH-BL | 2024-12-17 | |||
| 64-TD-VF | 2024-08-25 | |||
| 22-NZ-HH | 2023-05-26 | |||
| 02-RK-KH | 2023-05-03 | |||
| 01-PN-ZJ | 2023-04-15 | |||
| 80-NX-JN | 2023-02-22 | |||
| 35-PT-LS | 2022-10-21 | |||
| 24-PP-BT | 2022-02-07 | |||
| 75NXBL | 2021-01-18 | |||
| 98-PK-FG | 2020-12-09 | |||
| 09PLPH | 2020-11-26 | |||
| 16PNRR | 2020-06-26 | |||
| 51-NZ-RS | 2020-06-08 | |||
| 92NRSH | 2020-05-20 | |||
| 17-RB-LB | 2024-08-10 | |||
| 68RBGB | 2020-11-10 |