Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.824,-
Nee
2004
2024-11-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Celica met kenteken 45-PR-GH is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 143 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1794 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.7 l/100 km. Met een massa van 1.175 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 20-08-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1794 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 143 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1260 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1565 kg |
| Lengte | 4,45 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,32 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-10-13 |
| APK vervaldatum | 2026-08-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Celica coupe
|
Nu te koop
4 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.688 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Celica
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1313 |
| Periode | 2000-10-13 - 2006-06-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 396 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 45 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 36 | 1 | € 6.629,- | |
| 2000 | 36 | 1 | € 6.629,- | |
| 2001 | 114 | 13 | € 6.617,- | |
| 2001 | 114 | 13 | € 6.617,- | |
| 2002 | 84 | 8 | € 7.057,- | |
| 2002 | 84 | 8 | € 7.057,- | |
| 2003 | 83 | 11 | € 7.528,- | |
| 2003 | 83 | 11 | € 7.528,- | |
| 2004 | 39 | 4 | € 7.649,- | |
| 2004 | 39 | 4 | € 7.649,- | |
| 2005 | 37 | 7 | € 30.065,- | € 6.815,- |
| 2005 | 37 | 7 | € 30.065,- | € 6.815,- |
| 2006 | 3 | 1 | € 6.495,- | |
| 2006 | 3 | 1 | € 6.495,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 12-RL-FS | 2026-03-21 | |||
| 71-PF-ZJ | 2024-07-18 | |||
| 38-RD-VJ | 2023-04-26 | |||
| 85-LB-HP | 2023-07-26 | |||
| 36-LF-XG | 2023-03-10 | |||
| 36-LB-BT | 2021-06-26 | |||
| 80-PD-JL | 2024-02-21 | |||
| 98GXNL | 2020-09-22 | |||
| 12-SG-PR | 2024-06-10 | |||
| 27HPVP | 2022-01-05 | |||
| 23-GJ-XS | 2022-10-15 | |||
| 28-ND-PZ | 2021-07-05 | |||
| 26-PG-XX | 2024-11-25 | |||
| 55-GF-XG | 2021-10-12 | |||
| 43-HL-FV | 2022-08-09 | |||
| 12-GS-ZT | 2024-07-13 | |||
| 88-LH-BG | 2023-10-21 | |||
| 87-TJR-2 | 2025-10-26 | |||
| 76-LR-NS | 2021-07-18 | |||
| 61-JN-PH | 2021-09-22 | |||
| 28-LH-VT | 2025-11-02 | |||
| 50-JP-RK | 2024-01-18 | |||
| 97-NF-KG | 2025-01-19 | |||
| 67-HPZ-7 | 2025-07-06 | |||
| 44-GT-HB | 2020-06-14 | |||
| 15-GG-BS | 2023-11-01 | |||
| 58-HH-LH | 2022-04-04 | |||
| PZ-871-X | 2020-07-15 | |||
| 13-HZ-HV | 2021-06-15 | |||
| 77-RG-SX | 2024-08-09 |