Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.874,-
Nee
2005
2025-06-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Vel Satis met kenteken 44-RH-VK is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Met een massa van 1.715 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 340 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-04-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1845 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2190 kg |
| Lengte | 4,86 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-04-11 |
| APK vervaldatum | 2026-04-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Vel Satis hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Vel Satis
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 269.563 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2002-02-28 - 2006-10-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 121 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 45 | 0 | € 9.830,- | |
| 2002 | 45 | 0 | € 9.830,- | |
| 2003 | 3 | 0 | € 11.248,- | |
| 2003 | 35 | 1 | € 9.970,- | |
| 2003 | 35 | 1 | € 9.970,- | |
| 2004 | 50 | 2 | € 10.682,- | |
| 2004 | 28 | 0 | € 9.900,- | |
| 2004 | 28 | 0 | € 9.900,- | |
| 2005 | 19 | 0 | € 11.460,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 9.786,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 9.786,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 10.472,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 9.872,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 9.872,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 65-RB-DS | 2021-02-02 | |||
| 37-NT-SL | 2023-07-05 | |||
| 90LKZP | 2021-02-25 | |||
| 29-JS-PX | 2020-08-24 | |||
| 92PBGN | 2020-06-02 | |||
| 38-JH-SF | 2022-03-17 | |||
| 39-RF-VD | 2024-08-28 | |||
| 35-JH-TX | 2022-02-07 | |||
| 28JSPX | 2021-09-24 | |||
| 10-NH-RP | 2025-07-29 | |||
| 79-PT-NZ | 2022-08-11 | |||
| 38NSLG | 2025-01-05 | |||
| 50-PS-ZZ | 2021-11-10 | |||
| 73-RD-VS | 2026-01-31 | |||
| 81-NX-FX | 2021-04-26 | |||
| 71-LL-HF | 2020-05-30 | |||
| 81-JN-JF | 2024-02-13 | |||
| 73-NX-PK | 2024-11-09 | |||
| 39-NV-NK | 2022-03-29 | |||
| 33JSXD | 2020-09-11 | |||
| 49-LB-VX | 2021-12-03 | |||
| 47PBTB | 2020-06-18 | |||
| 52JXGF | 2021-09-28 | |||
| 85-NR-FZ | 2025-01-05 | |||
| 02-NX-JZ | 2024-10-18 | |||
| 45-PB-VJ | 2023-01-14 | |||
| 33-PK-HR | 2021-06-05 | |||
| 86NRFZ | 2021-07-14 | |||
| 73-RD-GN | 2020-11-16 | |||
| 56JZDV | 2025-01-05 |