Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.074,-
Nee
2005
2024-08-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Vel Satis met kenteken 39-RF-VD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.4 l/100 km. Met 1.735 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 07-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1880 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2210 kg |
| Lengte | 4,86 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Tenaamstelling | 2024-08-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-03-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-03-09 |
| APK vervaldatum | 2026-10-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Vel Satis hatchback
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.746 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Vel Satis
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1142 |
| Periode | 2003-10-30 - 2006-04-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 73 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 45 | 0 | € 9.830,- | |
| 2002 | 45 | 0 | € 9.830,- | |
| 2003 | 3 | 0 | € 11.248,- | |
| 2003 | 35 | 1 | € 9.970,- | |
| 2003 | 35 | 1 | € 9.970,- | |
| 2004 | 50 | 2 | € 10.682,- | |
| 2004 | 28 | 0 | € 9.900,- | |
| 2004 | 28 | 0 | € 9.900,- | |
| 2005 | 19 | 0 | € 11.460,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 9.786,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 9.786,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 10.472,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 9.872,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 9.872,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79-PT-NZ | 2022-08-11 | |||
| 37-NT-SL | 2023-07-05 | |||
| 65-RB-DS | 2021-02-02 | |||
| 92PBGN | 2020-06-02 | |||
| 38NSLG | 2025-01-05 | |||
| 73-NX-PK | 2024-11-09 | |||
| 39-NV-NK | 2022-03-29 | |||
| 44-RH-VK | 2025-07-05 | |||
| 47PBTB | 2020-06-18 | |||
| 85-NR-FZ | 2025-01-05 | |||
| 73-RD-GN | 2020-11-16 | |||
| 81-NX-FX | 2021-04-26 | |||
| 50-PS-ZZ | 2021-11-10 | |||
| 02-NX-JZ | 2024-10-18 | |||
| 73-RD-VS | 2026-01-31 | |||
| 75-RJ-HV | 2023-12-08 | |||
| 86NRFZ | 2021-07-14 | |||
| 84-PH-NV | 2026-01-31 | |||
| 13-PD-DB | 2024-05-11 | |||
| 33-PK-HR | 2021-06-05 | |||
| 99-NX-BT | 2022-03-19 | |||
| 25-PD-FS | 2021-03-01 | |||
| 45-PB-VJ | 2023-01-14 | |||
| 81-PR-SP | 2022-07-26 | |||
| 69-PJ-NT | 2024-05-25 | |||
| 94-RB-LG | 2026-01-12 | |||
| 62-PX-BJ | 2023-01-28 | |||
| 35-NX-SG | 2022-03-21 | |||
| 26-RB-PD | 2023-05-16 | |||
| 68-PR-GR | 2023-11-25 |