Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Vel Satis met kenteken 13-PD-DB is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.735 kg. Dit voertuig moet over 563 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 15.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1880 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2210 kg |
| Lengte | 4,86 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Eerste registratie | 2004-05-04 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2004-05-04 |
| APK vervaldatum | 2024-11-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Vel Satis hatchback
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.746 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.746 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Renault Vel Satis
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.746,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 227.794 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1142 |
| Periode | 2003-10-30 - 2006-04-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 73 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 45 | 0 | € 9.830,- | |
| 2002 | 45 | 0 | € 9.830,- | |
| 2003 | 3 | 0 | € 11.248,- | |
| 2003 | 35 | 1 | € 9.970,- | |
| 2003 | 35 | 1 | € 9.970,- | |
| 2004 | 50 | 2 | € 10.682,- | |
| 2004 | 28 | 0 | € 9.900,- | |
| 2004 | 28 | 0 | € 9.900,- | |
| 2005 | 19 | 0 | € 11.460,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 9.786,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 9.786,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 10.472,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 9.872,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 9.872,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 25-PD-FS | 2021-03-01 | |||
| 33-PK-HR | 2021-06-05 | |||
| 81-NX-FX | 2021-04-26 | |||
| 75-RJ-HV | 2023-12-08 | |||
| 69-PJ-NT | 2024-05-25 | |||
| 94-RB-LG | 2026-01-12 | |||
| 73-NX-PK | 2024-11-09 | |||
| 39-NV-NK | 2022-03-29 | |||
| 50-PS-ZZ | 2021-11-10 | |||
| 38NSLG | 2025-01-05 | |||
| 85-NR-FZ | 2025-01-05 | |||
| 92PBGN | 2020-06-02 | |||
| 72-PH-TZ | 2025-11-04 | |||
| 47PBTB | 2020-06-18 | |||
| 79-PT-NZ | 2022-08-11 | |||
| 44-RB-RV | 2021-11-20 | |||
| 26-RB-PD | 2023-05-16 | |||
| 68-RD-HP | 2022-03-25 | |||
| 39-RF-VD | 2024-08-28 | |||
| 37-NT-SL | 2023-07-05 | |||
| 61-PF-PN | 2021-08-14 | |||
| 65-RB-DS | 2021-02-02 | |||
| 44-RH-VK | 2025-07-05 | |||
| 62-PX-BJ | 2023-01-28 | |||
| 73-RD-GN | 2020-11-16 | |||
| 71-RF-BV | 2023-10-05 | |||
| 73-RD-VS | 2026-01-31 | |||
| 13-RB-NJ | 2022-03-03 | |||
| 02-NX-JZ | 2024-10-18 | |||
| 86NRFZ | 2021-07-14 |