Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Vel Satis met kenteken 35-JH-TX is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Met 1.715 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 22-10-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1845 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2190 kg |
| Lengte | 4,86 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Eerste registratie | 2002-04-12 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-04-12 |
| APK vervaldatum | 2022-10-22 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Vel Satis hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Vel Satis
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 209.205 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2002-02-28 - 2006-10-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 121 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 45 | 0 | € 9.830,- | |
| 2002 | 45 | 0 | € 9.830,- | |
| 2003 | 3 | 0 | € 11.248,- | |
| 2003 | 35 | 1 | € 9.970,- | |
| 2003 | 35 | 1 | € 9.970,- | |
| 2004 | 50 | 2 | € 10.682,- | |
| 2004 | 28 | 0 | € 9.900,- | |
| 2004 | 28 | 0 | € 9.900,- | |
| 2005 | 19 | 0 | € 11.460,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 9.786,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 9.786,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 10.472,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 9.872,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 9.872,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28JSPX | 2021-09-24 | |||
| 38-JH-SF | 2022-03-17 | |||
| 81-JN-JF | 2024-02-13 | |||
| 37-NT-SL | 2023-07-05 | |||
| 79-PT-NZ | 2022-08-11 | |||
| 92PBGN | 2020-06-02 | |||
| 90LKZP | 2021-02-25 | |||
| 39-RF-VD | 2024-08-28 | |||
| 38NSLG | 2025-01-05 | |||
| 65-RB-DS | 2021-02-02 | |||
| 73-NX-PK | 2024-11-09 | |||
| 39-NV-NK | 2022-03-29 | |||
| 29-JS-PX | 2020-08-24 | |||
| 49-LB-VX | 2021-12-03 | |||
| 47PBTB | 2020-06-18 | |||
| 44-RH-VK | 2025-07-05 | |||
| 52JXGF | 2021-09-28 | |||
| 85-NR-FZ | 2025-01-05 | |||
| 81-NX-FX | 2021-04-26 | |||
| 71-LL-HF | 2020-05-30 | |||
| 73-RD-GN | 2020-11-16 | |||
| 56JZDV | 2025-01-05 | |||
| 10-NH-RP | 2025-07-29 | |||
| 50-PS-ZZ | 2021-11-10 | |||
| 33JSXD | 2020-09-11 | |||
| 02-NX-JZ | 2024-10-18 | |||
| 86NRFZ | 2021-07-14 | |||
| 73-RD-VS | 2026-01-31 | |||
| 75-RJ-HV | 2023-12-08 | |||
| 84-PH-NV | 2026-01-31 |