Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.198,-
Nee
2004
2022-03-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Chrysler PT Cruiser met kenteken 40-NT-GZ is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 136 pk. De motor heeft een inhoud van 1996 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.460 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 1522 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 807 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2022-03-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-02-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-12 |
| APK vervaldatum | 2024-03-08 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Chrysler PT Cruiser stationwagen
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Chrysler PT Cruiser
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 186.937 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1191 |
| Periode | 2000-05-25 - 2006-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 594 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 67 | 8 | € 6.329,- | |
| 2001 | 191 | 17 | € 6.545,- | |
| 2002 | 158 | 13 | € 6.535,- | |
| 2003 | 97 | 4 | € 5.703,- | |
| 2004 | 67 | 0 | € 6.009,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 27.484,- | € 6.406,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 25.941,- | € 6.024,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-ND-VX | 2026-05-17 | |||
| 36-NJ-SH | 2026-04-27 | |||
| 92-NH-DP | 2026-04-28 | |||
| 13-HT-VL | 2026-04-30 | |||
| 09-JL-PS | 2026-04-23 | |||
| 61-HD-FG | 2026-05-12 | |||
| 75-NR-JX | 2026-04-18 | |||
| 88-PK-RR | 2026-04-07 | |||
| 07-NJ-FF | 2026-05-20 | |||
| 96-HX-LZ | 2026-03-02 | |||
| 36-NP-FP | 2021-11-25 | |||
| 10-RL-NF | 2021-10-02 | |||
| 66-NS-LR | 2024-01-24 | |||
| 62-JV-TB | 2023-05-13 | |||
| 20-JK-BB | 2023-06-23 | |||
| 83-NL-TD | 2024-02-09 | |||
| 20-PB-VR | 2021-02-25 | |||
| 92-PL-TK | 2022-10-28 | |||
| 24-JH-PT | 2024-07-02 | |||
| 20-GT-SN | 2021-10-18 | |||
| 06-GN-BF | 2023-09-19 | |||
| 64HVRJ | 2021-06-21 | |||
| 01-GN-BF | 2023-11-23 | |||
| 26LFBR | 2021-10-31 | |||
| 51-PK-VB | 2025-06-03 | |||
| 38PPTV | 2021-04-10 | |||
| 45-JN-RH | 2020-12-26 | |||
| 51-LD-DP | 2025-06-12 | |||
| 53-HD-JV | 2022-11-19 | |||
| 28JXGL | 2020-08-09 |