Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.929,-
Nee
2002
2024-06-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Chrysler PT Cruiser met kenteken 24-JH-PT is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 141 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1996 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.8 liter per 100 km. Dankzij 1.460 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 694 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 142 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-04-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-04-12 |
| APK vervaldatum | 2026-06-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Chrysler PT Cruiser stationwagen
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.522 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Chrysler PT Cruiser
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.522,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 169.404 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1191 |
| Periode | 2000-05-25 - 2006-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 594 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 67 | 8 | € 6.329,- | |
| 2001 | 191 | 17 | € 6.545,- | |
| 2002 | 158 | 13 | € 6.535,- | |
| 2003 | 97 | 4 | € 5.703,- | |
| 2004 | 67 | 0 | € 6.009,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 27.484,- | € 6.406,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 25.941,- | € 6.024,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-ND-VX | 2026-05-17 | |||
| 36-NJ-SH | 2026-04-27 | |||
| 92-NH-DP | 2026-04-28 | |||
| 13-HT-VL | 2026-04-30 | |||
| 09-JL-PS | 2026-04-23 | |||
| 61-HD-FG | 2026-05-12 | |||
| 75-NR-JX | 2026-04-18 | |||
| 88-PK-RR | 2026-04-07 | |||
| 07-NJ-FF | 2026-05-20 | |||
| 96-HX-LZ | 2026-03-02 | |||
| 01-GN-BF | 2023-11-23 | |||
| 62-JV-TB | 2023-05-13 | |||
| 66-NS-LR | 2024-01-24 | |||
| 51-LD-DP | 2025-06-12 | |||
| 92-PL-TK | 2022-10-28 | |||
| 40-NT-GZ | 2022-03-24 | |||
| 20-JK-BB | 2023-06-23 | |||
| 10-RL-NF | 2021-10-02 | |||
| 20-GT-SN | 2021-10-18 | |||
| 36-NP-FP | 2021-11-25 | |||
| 06-GN-BF | 2023-09-19 | |||
| 83-NL-TD | 2024-02-09 | |||
| 86-HN-HK | 2024-04-01 | |||
| 20-PB-VR | 2021-02-25 | |||
| 92-HZ-NT | 2023-08-18 | |||
| 64HVRJ | 2021-06-21 | |||
| 51-PK-VB | 2025-06-03 | |||
| 09JVRL | 2021-10-20 | |||
| 26LFBR | 2021-10-31 | |||
| 45-JN-RH | 2020-12-26 |