Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.457,-
Nee
2002
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Chrysler PT Cruiser met kenteken 81-JH-BH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 141 pk. Dit model beschikt over een 1996 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.8 liter per 100 km. Dankzij 1.460 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 50 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-08-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 142 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-03-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-29 |
| APK vervaldatum | 2026-08-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Chrysler PT Cruiser stationwagen
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.522 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Chrysler PT Cruiser
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
1 maand3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.522,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 169.404 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1191 |
| Periode | 2000-05-25 - 2006-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 594 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 67 | 8 | € 6.329,- | |
| 2001 | 191 | 17 | € 6.545,- | |
| 2002 | 158 | 13 | € 6.535,- | |
| 2003 | 97 | 4 | € 5.703,- | |
| 2004 | 67 | 0 | € 6.009,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 27.484,- | € 6.406,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 25.941,- | € 6.024,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-ND-VX | 2026-05-17 | |||
| 61-HD-FG | 2026-05-12 | |||
| 36-NJ-SH | 2026-04-27 | |||
| 13-HT-VL | 2026-04-30 | |||
| 09-JL-PS | 2026-04-23 | |||
| 92-NH-DP | 2026-04-28 | |||
| 98-GV-BX | 2026-05-26 | |||
| 75-NR-JX | 2026-04-18 | |||
| 07-NJ-FF | 2026-05-20 | |||
| 88-PK-RR | 2026-04-07 | |||
| 96-HX-LZ | 2026-03-02 | |||
| 49-HD-JV | 2021-05-19 | |||
| 68HDRV | 2022-10-02 | |||
| 14-JF-SJ | 2024-07-08 | |||
| 67-NT-SV | 2025-07-21 | |||
| 98-GJ-SJ | 2020-08-21 | |||
| 92JGTG | 2020-05-25 | |||
| 49-NT-JN | 2022-08-15 | |||
| 02-PN-RD | 2025-04-24 | |||
| 46JDHG | 2021-09-30 | |||
| 28JXGL | 2020-08-09 | |||
| 48HKVP | 2020-11-17 | |||
| 69-GT-KS | 2022-04-07 | |||
| 45-JN-RH | 2020-12-26 | |||
| 20-PN-SK | 2024-11-21 | |||
| 10-GV-TD | 2022-10-13 | |||
| 75-NG-VP | 2020-08-17 | |||
| 38PPTV | 2021-04-10 | |||
| 72-GX-PL | 2025-03-02 | |||
| 86-NF-PX | 2021-04-01 |