Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 13.257,-
Ja, 2010
2003
2024-08-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 39-LNP-6 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto is 7 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 205 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.510 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 21-04-2025. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1555 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-08-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-02-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-05-27 |
| APK vervaldatum | 2025-04-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 cabriolet
|
Nu te koop
11 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1396 |
| Periode | 1999-10-04 - 2004-04-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 296 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 109 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 37% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 43-RL-XH | 2026-03-03 | |||
| 94-JD-BS | 2021-06-04 | |||
| 21-TT-JT | 2024-06-20 | |||
| 46-PJ-ST | 2024-08-25 | |||
| 14-LX-JB | 2020-07-06 | |||
| 64-HG-FG | 2022-06-01 | |||
| 36-PG-LD | 2022-09-19 | |||
| 06-RN-FX | 2025-08-23 | |||
| 69-JZ-LP | 2022-02-18 | |||
| 80-GT-JX | 2021-09-17 | |||
| 54-SP-XV | 2025-05-28 | |||
| 94-HG-KV | 2025-10-27 | |||
| 19-RB-RF | 2023-03-23 | |||
| 72-JGK-2 | 2022-10-18 | |||
| 04-LRS-1 | 2024-01-08 | |||
| 33-XK-BL | 2021-09-11 | |||
| 44-HV-PR | 2021-08-22 | |||
| 87-NP-NV | 2025-04-25 | |||
| 20-TF-VD | 2024-08-22 | |||
| 71-PK-XV | 2024-05-26 | |||
| 64-FP-FP | 2024-03-26 | |||
| 99-FP-SH | 2026-02-03 |