Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.780,-
Nee
2001
2023-06-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 39-HL-PN is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.4 l/100 km. Met een massa van 1.385 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 1070 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 30-04-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1573 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2023-06-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-01 |
| APK vervaldatum | 2027-04-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Passat sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
26 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 212.435 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1169 |
| Periode | 2000-10-25 - 2002-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 517 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 6.805,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2002 | 19 | 0 | € 6.797,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-GJ-NV | 2026-04-28 | |||
| 77-JK-BZ | 2026-03-29 | |||
| 98-HP-KZ | 2026-03-26 | |||
| 23-JD-LJ | 2026-04-29 | |||
| 24-GL-JX | 2026-03-01 | |||
| 06-HZ-RZ | 2026-03-04 | |||
| 16-GR-DD | 2023-10-30 | |||
| 01HRJP | 2020-05-05 | |||
| 81-HN-RL | 2024-11-28 | |||
| 57-GT-RV | 2020-09-21 | |||
| 90-JF-NP | 2020-07-18 | |||
| 03-GR-DG | 2023-04-17 | |||
| 74-HV-FJ | 2021-06-05 | |||
| 96-JL-ZH | 2022-08-31 | |||
| 62-JD-VK | 2020-06-04 | |||
| 73-HH-KK | 2023-07-03 | |||
| 74-HS-KV | 2021-07-12 | |||
| 29GRFN | 2020-10-25 | |||
| 26-GX-NV | 2022-11-16 | |||
| 10-JF-SZ | 2022-06-04 | |||
| 19-JK-VP | 2021-08-06 | |||
| 50JBPL | 2021-01-11 | |||
| 20-GG-PK | 2025-03-20 | |||
| 52-GL-NX | 2025-08-14 | |||
| 11-HH-DT | 2022-09-20 | |||
| 86-HP-ZD | 2023-08-01 | |||
| 08-JP-NL | 2024-10-25 | |||
| 35-JG-LD | 2021-03-24 | |||
| 80HVTN | 2021-01-26 | |||
| 47HRRP | 2022-05-31 |