Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Chrysler PT Cruiser met kenteken 37-NN-JP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. In december 2003 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 141 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1996 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.8 liter per 100 km. Met 1.460 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 142 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Eerste registratie | 2002-08-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-12-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Chrysler PT Cruiser stationwagen
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.522 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Chrysler PT Cruiser
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenHuidige eigenaar
2 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.522,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 169.404 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1191 |
| Periode | 2000-05-25 - 2006-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 594 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 67 | 8 | € 6.329,- | |
| 2001 | 191 | 17 | € 6.545,- | |
| 2002 | 158 | 13 | € 6.535,- | |
| 2003 | 97 | 4 | € 5.703,- | |
| 2004 | 67 | 0 | € 6.009,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 27.484,- | € 6.406,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 25.941,- | € 6.024,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 61-HD-FG | 2026-05-12 | |||
| 13-HT-VL | 2026-04-30 | |||
| 21-ND-VX | 2026-05-17 | |||
| 36-NJ-SH | 2026-04-27 | |||
| 09-JL-PS | 2026-04-23 | |||
| 75-NR-JX | 2026-04-18 | |||
| 07-NJ-FF | 2026-05-20 | |||
| 92-NH-DP | 2026-04-28 | |||
| 88-PK-RR | 2026-04-07 | |||
| 96-HX-LZ | 2026-03-02 | |||
| 12-LN-JS | 2020-12-25 | |||
| 13JKBB | 2020-07-06 | |||
| 34-GT-HZ | 2024-04-09 | |||
| 87LBTN | 2022-05-31 | |||
| 33-GV-LB | 2024-05-14 | |||
| 38NDHL | 2020-08-05 | |||
| 26-PZ-GX | 2023-08-13 | |||
| 42GHRK | 2021-02-04 | |||
| 10-LF-RN | 2021-05-21 | |||
| 77HDRV | 2020-07-27 | |||
| 48HSHK | 2021-09-06 | |||
| 72-FT-PD | 2020-08-19 | |||
| 41-HZ-ST | 2020-12-25 | |||
| 19-JD-FV | 2022-01-26 | |||
| 78-LXF-8 | 2022-05-19 | |||
| 13-JF-SJ | 2025-09-30 | |||
| 76-JB-VJ | 2022-02-18 | |||
| 55-GJ-RN | 2021-05-05 | |||
| 92-GV-HJ | 2021-11-26 | |||
| 42GJFG | 2023-01-25 |