Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.364,-
Nee
2001
2025-11-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Chrysler PT Cruiser met kenteken 13-HT-VL is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 141 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1996 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.460 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 182 dagen in bezit. De APK is geldig tot 26-01-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 142 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-12-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-12-11 |
| APK vervaldatum | 2026-01-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Chrysler PT Cruiser stationwagen
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Chrysler PT Cruiser
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 107.892 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1191 |
| Periode | 2000-05-25 - 2006-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 594 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 67 | 8 | € 6.329,- | |
| 2001 | 191 | 17 | € 6.545,- | |
| 2002 | 158 | 13 | € 6.535,- | |
| 2003 | 97 | 4 | € 5.703,- | |
| 2004 | 67 | 0 | € 6.009,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 27.484,- | € 6.406,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 25.941,- | € 6.024,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 61-HD-FG | 2026-05-12 | |||
| 21-ND-VX | 2026-05-17 | |||
| 36-NJ-SH | 2026-04-27 | |||
| 09-JL-PS | 2026-04-23 | |||
| 75-NR-JX | 2026-04-18 | |||
| 07-NJ-FF | 2026-05-20 | |||
| 92-NH-DP | 2026-04-28 | |||
| 88-PK-RR | 2026-04-07 | |||
| 96-HX-LZ | 2026-03-02 | |||
| 33-GV-LB | 2024-05-14 | |||
| 87LBTN | 2022-05-31 | |||
| 42GHRK | 2021-02-04 | |||
| 10-LF-RN | 2021-05-21 | |||
| 19-JD-FV | 2022-01-26 | |||
| 78-LXF-8 | 2022-05-19 | |||
| 13JKBB | 2020-07-06 | |||
| 13-JF-SJ | 2025-09-30 | |||
| 37-NN-JP | 2024-03-04 | |||
| 42GJFG | 2023-01-25 | |||
| 72-FT-PD | 2020-08-19 | |||
| 76-JB-VJ | 2022-02-18 | |||
| 48HSHK | 2021-09-06 | |||
| 12-LN-JS | 2020-12-25 | |||
| 84-HZ-VT | 2022-09-26 | |||
| 43-GN-BF | 2021-01-17 | |||
| 41-HZ-ST | 2020-12-25 | |||
| 55-GJ-RN | 2021-05-05 | |||
| 38NDHL | 2020-08-05 | |||
| 99-JG-XD | 2024-05-25 | |||
| 34-GT-HZ | 2024-04-09 |