Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.019,-
Ja, 2026
2003
2022-10-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 35LNSZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2401 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Met 1.717 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1317 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1183 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 1.300.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1717 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2022-10-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-03-14 |
| APK vervaldatum | 2023-02-26 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 6 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 7 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 243.560 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1003 |
| Periode | 2002-01-11 - 2007-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2147 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 630 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 298 | 78 | € 55.588,- | € 12.875,- |
| 2003 | 429 | 103 | € 52.295,- | € 12.961,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 679 | 212 | € 52.347,- | € 12.893,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2005 | 695 | 228 | € 55.393,- | € 13.949,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2006 | 45 | 9 | € 53.954,- | € 13.792,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 60.234,- | € 17.055,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-NX-NH | 2026-05-12 | |||
| 17-ZP-TV | 2026-05-09 | |||
| 63-GPN-2 | 2026-05-04 | |||
| 07-HVG-9 | 2026-05-10 | |||
| 39-SR-TK | 2026-05-09 | |||
| 03-RP-LB | 2026-05-01 | |||
| 23-PZ-KL | 2026-05-06 | |||
| 79-RT-XD | 2026-04-29 | |||
| 73-PD-HB | 2026-04-18 | |||
| TZ-472-L | 2026-05-02 | |||
| 05-PH-JK | 2026-03-31 | |||
| 30-ZP-XS | 2026-03-29 | |||
| 58-NX-GB | 2026-03-25 | |||
| 23-LL-RR | 2026-03-17 | |||
| 60-NX-VD | 2026-03-15 | |||
| 58-RR-HN | 2026-03-26 | |||
| 34-TZ-JG | 2026-03-09 | |||
| 23-NR-JV | 2026-03-09 | |||
| 11-GLT-8 | 2026-04-15 | |||
| 01-RD-TP | 2026-03-03 | |||
| 93-JF-DT | 2021-05-29 | |||
| 87-LD-NZ | 2023-01-22 | |||
| 35-JJ-SL | 2020-05-09 | |||
| 53RDZZ | 2021-03-23 | |||
| 01-JK-TK | 2021-06-30 | |||
| 53-JL-DR | 2021-03-05 | |||
| 40-LL-PK | 2021-07-29 | |||
| 79LKXH | 2021-03-20 | |||
| 73-LJ-KK | 2021-09-04 | |||
| 86LRXV | 2021-03-23 |