Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.666,-
Nee
2002
2025-03-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 35-LG-JP is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 54 pk. Dit model beschikt over een 599 cc motor met 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.9 l/100 km. Deze auto weegt 805 kg. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-03-2027. Dit voertuig heeft 10 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 805 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-12-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-12-31 |
| APK vervaldatum | 2027-03-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5010 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 157.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 46-LD-TD | 2024-04-24 | |||
| 62-JR-ZD | 2023-09-23 | |||
| 17-JL-HN | 2023-02-18 | |||
| 17-LD-RB | 2023-03-28 | |||
| 33-GJ-NS | 2024-04-24 | |||
| 21-LF-LJ | 2020-12-25 | |||
| 16-JJ-ZF | 2022-02-15 | |||
| 56-LB-GF | 2023-02-06 | |||
| 43-LF-VL | 2022-06-15 | |||
| 45-JH-PG | 2025-10-06 | |||
| 18-GV-PV | 2022-02-22 | |||
| 27-HS-NV | 2023-05-24 | |||
| 64-NH-KG | 2026-02-17 | |||
| 45-LF-VL | 2022-10-08 | |||
| 81-LF-RX | 2022-01-15 | |||
| 23JLNT | 2020-05-23 | |||
| 72-JP-ZG | 2021-05-27 | |||
| 04-GJ-LJ | 2020-11-17 | |||
| 10-JT-FT | 2021-09-18 |