Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 8.906,-
Nee
2002
2020-08-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Vel Satis met kenteken 33JSXD is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Met een massa van 1.715 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2108 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 1508 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 12.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1845 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2190 kg |
| Lengte | 4,86 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Tenaamstelling | 2020-08-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-08-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-08-20 |
| APK vervaldatum | 2022-04-07 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Vel Satis hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Vel Satis
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 209.205 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2002-02-28 - 2006-10-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 121 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 45 | 0 | € 9.830,- | |
| 2002 | 45 | 0 | € 9.830,- | |
| 2003 | 3 | 0 | € 11.248,- | |
| 2003 | 35 | 1 | € 9.970,- | |
| 2003 | 35 | 1 | € 9.970,- | |
| 2004 | 50 | 2 | € 10.682,- | |
| 2004 | 28 | 0 | € 9.900,- | |
| 2004 | 28 | 0 | € 9.900,- | |
| 2005 | 19 | 0 | € 11.460,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 9.786,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 9.786,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 10.472,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 9.872,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 9.872,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 50-PS-ZZ | 2021-11-10 | |||
| 10-NH-RP | 2025-07-29 | |||
| 71-LL-HF | 2020-05-30 | |||
| 33-PK-HR | 2021-06-05 | |||
| 81-NX-FX | 2021-04-26 | |||
| 49-LB-VX | 2021-12-03 | |||
| 92PBGN | 2020-06-02 | |||
| 13-PD-DB | 2024-05-11 | |||
| 25-PD-FS | 2021-03-01 | |||
| 28JSPX | 2021-09-24 | |||
| 52JXGF | 2021-09-28 | |||
| 94-RB-LG | 2026-01-12 | |||
| 81-JN-JF | 2024-02-13 | |||
| 73-NX-PK | 2024-11-09 | |||
| 38NSLG | 2025-01-05 | |||
| 42JGRJ | 2020-10-29 | |||
| 44-RH-VK | 2025-07-05 | |||
| 37-NT-SL | 2023-07-05 | |||
| 39-NV-NK | 2022-03-29 | |||
| 38-JH-SF | 2022-03-17 | |||
| 35-JH-TX | 2022-02-07 | |||
| 29-JS-PX | 2020-08-24 | |||
| 65-RB-DS | 2021-02-02 | |||
| 79-PT-NZ | 2022-08-11 | |||
| 90LKZP | 2021-02-25 | |||
| 39-RF-VD | 2024-08-28 | |||
| 85-NR-FZ | 2025-01-05 | |||
| 75-RJ-HV | 2023-12-08 | |||
| 47PBTB | 2020-06-18 | |||
| 69-PJ-NT | 2024-05-25 |