Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 14.054,-
Ja, 2007
2001
2023-10-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 31-XK-PV is op kenteken gezet in 2001. Dit voertuig is in juni 2007 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 205 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10 l/100 km. Met een massa van 1.535 kg is deze auto solide gebouwd. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 348 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2023-10-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-05-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-06-28 |
| APK vervaldatum | 2027-05-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 7.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.769 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 7.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 236.780 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1549 |
| Periode | 2000-01-04 - 2003-07-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 337 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 92 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 69-GT-RP | 2024-07-31 | |||
| 85-RH-TF | 2026-02-07 | |||
| 88-RG-HD | 2026-02-02 | |||
| 13-XS-DR | 2021-08-16 | |||
| 41-GZ-VF | 2025-10-25 | |||
| 79-ZF-NF | 2020-08-19 | |||
| K-139-DV | 2021-03-20 | |||
| 51-GP-GZ | 2025-04-01 | |||
| 86-TSF-1 | 2022-01-04 | |||
| H-212-GK | 2020-07-07 | |||
| 77-HX-NR | 2024-04-01 | |||
| 15-DZ-HV | 2021-04-03 | |||
| 81-RFD-4 | 2024-07-30 | |||
| 86-PV-DS | 2023-10-07 | |||
| 11-SR-NB | 2025-10-16 | |||
| 07-TB-TF | 2023-01-14 | |||
| 01-XZ-GT | 2020-08-16 | |||
| 71-HL-DZ | 2020-09-01 | |||
| 43-RL-XH | 2026-03-03 | |||
| 36-XX-VS | 2025-10-21 | |||
| 54-HR-RL | 2023-09-03 | |||
| 39-GZ-VF | 2025-05-03 |