Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 47.600,-
Nee
2001
2025-09-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Bentley Arnage met kenteken 31-GN-KD is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 405 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 6716 cm³, verdeeld over 8 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 19.17 l/100 km. Met 2.595 kg is dit een robuuste en stabiele auto. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De APK is geldig tot 22-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 6716 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 406 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 19.17 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2595 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2970 kg |
| Lengte | 5,39 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 3,12 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-01-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-01-12 |
| APK vervaldatum | 2026-07-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Bentley Arnage sedan
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 36.296 |
|
|
Recent te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 25.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Bentley Arnage
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
8 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 36.296,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 100.475 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1158 |
| Periode | 2000-01-06 - 2003-03-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 61 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 21 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 34% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 23 | 6 | € 71.465,- | |
| 2001 | 23 | 9 | € 74.248,- | |
| 2002 | 11 | 4 | € 70.412,- | |
| 2003 | 4 | 2 | € 39.372,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-HZ-SN | 2026-05-04 | |||
| 13-RT-KD | 2026-03-30 | |||
| 47-LL-TT | 2026-01-31 | |||
| L-075-PN | 2024-01-12 | |||
| G-452-KD | 2023-06-06 | |||
| 22-GK-NX | 2022-04-25 | |||
| 06-SF-PT | 2025-10-11 | |||
| 97-GK-GJ | 2022-02-10 | |||
| 06-JN-HG | 2021-11-06 | |||
| 93-LF-FL | 2020-11-28 | |||
| 95-LK-XK | 2025-12-01 | |||
| NP-416-V | 2022-03-17 | |||
| ZH-762-Z | 2022-09-08 | |||
| 11-SV-NB | 2024-12-03 | |||
| 40-SL-XF | 2023-09-13 | |||
| 85-FL-HJ | 2022-02-10 |