Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Bentley Arnage met kenteken 13-RT-KD is op kenteken gezet in 2002. Deze auto is 18 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 405 pk. De motor heeft een inhoud van 6761 cm³, verdeeld over 8 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 19.17 liter per 100 km. Een fors gewicht van 2.640 kg geeft extra rijcomfort. Sinds 85 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 04-12-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 6761 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 406 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 19.17 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2640 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3015 kg |
| Lengte | 5,39 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 3,12 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-10-17 |
| APK vervaldatum | 2026-12-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Bentley Arnage sedan
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 5.900 |
|
Recent te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 25.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Bentley Arnage
Geïmporteerd naar Nederland
Na 18 jarenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
2 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 5.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 176.600 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1145 |
| Periode | 2000-01-06 - 2003-03-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 61 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 21 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 34% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 23 | 6 | € 71.465,- | |
| 2001 | 23 | 9 | € 74.248,- | |
| 2002 | 11 | 4 | € 70.412,- | |
| 2003 | 4 | 2 | € 39.372,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 31-GN-KD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-HZ-SN | 2026-05-04 | |||
| 22-GK-NX | 2022-04-25 | |||
| G-452-KD | 2023-06-06 | |||
| 97-GK-GJ | 2022-02-10 | |||
| 06-JN-HG | 2021-11-06 | |||
| 06-SF-PT | 2025-10-11 | |||
| 93-LF-FL | 2020-11-28 | |||
| L-075-PN | 2024-01-12 | |||
| NP-416-V | 2022-03-17 | |||
| 95-LK-XK | 2025-12-01 | |||
| ZH-762-Z | 2022-09-08 | |||
| 47-LL-TT | 2026-01-31 | |||
| 11-SV-NB | 2024-12-03 | |||
| 40-SL-XF | 2023-09-13 | |||
| 85-FL-HJ | 2022-02-10 |