Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 85.699,-
Ja, 2002
2001
2025-04-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Bentley Arnage met kenteken 06-JN-HG is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 405 pk. Dit model beschikt over een 6761 cc motor met 8 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 19.17 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.640 kg. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 208 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 6761 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 406 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 19.17 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2640 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3015 kg |
| Lengte | 5,39 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 3,12 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-05-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-06-06 |
| APK vervaldatum | 2026-12-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Bentley Arnage sedan
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 36.296 |
|
Recent te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 25.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Bentley Arnage
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaarEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 36.296,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 100.475 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1158 |
| Periode | 2000-01-06 - 2003-03-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 61 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 21 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 34% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 23 | 6 | € 71.465,- | |
| 2001 | 23 | 9 | € 74.248,- | |
| 2002 | 11 | 4 | € 70.412,- | |
| 2003 | 4 | 2 | € 39.372,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 31-GN-KD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-HZ-SN | 2026-05-04 | |||
| 13-RT-KD | 2026-03-30 | |||
| 97-GK-GJ | 2022-02-10 | |||
| 93-LF-FL | 2020-11-28 | |||
| 06-SF-PT | 2025-10-11 | |||
| 95-LK-XK | 2025-12-01 | |||
| 22-GK-NX | 2022-04-25 | |||
| NP-416-V | 2022-03-17 | |||
| ZH-762-Z | 2022-09-08 | |||
| G-452-KD | 2023-06-06 | |||
| 11-SV-NB | 2024-12-03 | |||
| L-075-PN | 2024-01-12 | |||
| 47-LL-TT | 2026-01-31 | |||
| 40-SL-XF | 2023-09-13 | |||
| 85-FL-HJ | 2022-02-10 |