Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 12.801,-
Ja, 2007
2002
2020-09-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 25XGTG is op kenteken gezet in 2002. In mei 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De cilinderinhoud bedraagt 2401 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Met 1.690 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2069 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 13-09-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Milieulabel | D |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2160 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2020-09-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-05-14 |
| APK vervaldatum | 2020-09-13 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
29 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 904 |
| Periode | 2001-06-30 - 2006-01-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 777 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 217 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 37 | 19 | € 12.049,- | |
| 2001 | 37 | 19 | € 12.049,- | |
| 2002 | 178 | 51 | € 12.350,- | |
| 2002 | 178 | 51 | € 12.350,- | |
| 2002 | 153 | 30 | € 13.727,- | |
| 2003 | 181 | 49 | € 13.391,- | |
| 2003 | 165 | 41 | € 11.915,- | |
| 2003 | 165 | 41 | € 11.915,- | |
| 2004 | 248 | 63 | € 55.440,- | € 12.320,- |
| 2004 | 248 | 63 | € 55.440,- | € 12.320,- |
| 2004 | 269 | 104 | € 12.915,- | |
| 2005 | 148 | 43 | € 49.042,- | € 13.030,- |
| 2005 | 229 | 77 | € 55.121,- | € 14.140,- |
| 2005 | 148 | 43 | € 49.042,- | € 13.030,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 43.259,- | € 12.108,- |
| 2006 | 8 | 3 | € 55.731,- | € 14.140,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 43.259,- | € 12.108,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-ZP-TV | 2026-05-09 | |||
| 75-NX-NH | 2026-05-12 | |||
| 23-PZ-KL | 2026-05-06 | |||
| 03-RP-LB | 2026-05-01 | |||
| 63-GPN-2 | 2026-05-04 | |||
| 79-RT-XD | 2026-04-29 | |||
| 39-SR-TK | 2026-05-09 | |||
| 07-HVG-9 | 2026-05-10 | |||
| 73-PD-HB | 2026-04-18 | |||
| TZ-472-L | 2026-05-02 | |||
| 05-PH-JK | 2026-03-31 | |||
| 30-ZP-XS | 2026-03-29 | |||
| 58-NX-GB | 2026-03-25 | |||
| 23-LL-RR | 2026-03-17 | |||
| 60-NX-VD | 2026-03-15 | |||
| 58-RR-HN | 2026-03-26 | |||
| 11-GLT-8 | 2026-04-15 | |||
| 23-NR-JV | 2026-03-09 | |||
| 34-TZ-JG | 2026-03-09 | |||
| 01-RD-TP | 2026-03-03 | |||
| 85-RD-VV | 2026-03-30 | |||
| 30-JH-PN | 2026-03-06 | |||
| 34LJXF | 2020-07-20 | |||
| 27LLTR | 2020-07-07 | |||
| 16LJLP | 2020-06-14 | |||
| 81JXRV | 2020-09-29 | |||
| 64JBPX | 2020-06-09 | |||
| 82JHVB | 2021-05-25 | |||
| 71-PD-NB | 2024-06-26 | |||
| 57JTPH | 2020-10-31 |