Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.529,-
Nee
2002
2024-08-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 24-JJ-JN is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 139 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.395 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. Dit voertuig moet over 25 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2024-08-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-05-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-05-01 |
| APK vervaldatum | 2026-06-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.400 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.400,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 229.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1095 |
| Periode | 2002-01-08 - 2004-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 639 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 99JLKD | 2021-05-14 | |||
| 97-LR-PH | 2025-04-05 | |||
| 52-LP-JL | 2024-05-14 | |||
| 11-LR-DN | 2023-01-14 | |||
| 69-JN-SK | 2025-05-19 | |||
| 52-HX-GN | 2021-03-06 | |||
| 23-XV-NV | 2023-02-16 | |||
| 33-LK-HZ | 2023-02-11 | |||
| 11-JB-JR | 2021-06-28 | |||
| 10-JB-SG | 2023-01-13 | |||
| 92-HZ-VN | 2025-07-15 | |||
| 46-JR-PD | 2022-05-02 | |||
| 18-LV-XD | 2022-08-01 | |||
| 64-LJ-PP | 2023-12-08 | |||
| 68-LH-RR | 2020-05-05 | |||
| 91-HX-VF | 2025-01-05 | |||
| 58-LJ-KJ | 2026-01-20 | |||
| 99-NB-JF | 2023-06-24 | |||
| 90-JD-NX | 2024-03-15 | |||
| 52-JB-BS | 2024-10-22 | |||
| 66-JN-SK | 2024-07-12 | |||
| 58-JK-ZH | 2024-05-28 | |||
| 24-LJ-ZJ | 2024-03-20 | |||
| 43-TB-BJ | 2021-12-16 |