Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.447,-
Nee
2003
2026-01-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 58-LJ-KJ is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 139 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.365 kg. Sinds 127 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-07-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-20 |
| APK vervaldatum | 2026-07-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
4 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 284.297 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 18-LV-XD | 2022-08-01 | |||
| 46-JR-PD | 2022-05-02 | |||
| 66-JN-SK | 2024-07-12 | |||
| 52-HX-GN | 2021-03-06 | |||
| 69-JN-SK | 2025-05-19 | |||
| 29-PK-SP | 2025-01-11 | |||
| 31-LP-XN | 2023-02-25 | |||
| 53-LH-TP | 2024-11-17 | |||
| 77STSF | 2020-09-02 | |||
| 33-LK-HZ | 2023-02-11 | |||
| 24-JJ-JN | 2024-08-29 | |||
| 11-LR-DN | 2023-01-14 | |||
| 44-NF-PS | 2022-05-02 | |||
| 87-LL-JT | 2023-06-14 | |||
| 44-JD-JK | 2023-02-17 | |||
| 97-LR-PH | 2025-04-05 | |||
| 52-LP-JL | 2024-05-14 | |||
| 52-JB-BS | 2024-10-22 | |||
| 99JLKD | 2021-05-14 | |||
| 11-JB-JR | 2021-06-28 | |||
| 60-JH-GD | 2024-07-17 | |||
| 23-XV-NV | 2023-02-16 | |||
| 81LDDL | 2020-10-12 | |||
| 70-LF-JL | 2025-12-19 |