Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.254,-
Nee
2002
2021-04-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 99JLKD is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.5 liter per 100 km. Dankzij 1.395 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 1858 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-01-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 11.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2021-04-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-06-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-06-07 |
| APK vervaldatum | 2022-01-08 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.400 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.400,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 229.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1095 |
| Periode | 2002-01-08 - 2004-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 639 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 24-JJ-JN | 2024-08-29 | |||
| 52-LP-JL | 2024-05-14 | |||
| 11-LR-DN | 2023-01-14 | |||
| 97-LR-PH | 2025-04-05 | |||
| 23-XV-NV | 2023-02-16 | |||
| 69-JN-SK | 2025-05-19 | |||
| 92-HZ-VN | 2025-07-15 | |||
| 99-NB-JF | 2023-06-24 | |||
| 90-JD-NX | 2024-03-15 | |||
| 68-LH-RR | 2020-05-05 | |||
| 64-LJ-PP | 2023-12-08 | |||
| 52-HX-GN | 2021-03-06 | |||
| 10-JB-SG | 2023-01-13 | |||
| 11-JB-JR | 2021-06-28 | |||
| 46-JR-PD | 2022-05-02 | |||
| 91-HX-VF | 2025-01-05 | |||
| 33-LK-HZ | 2023-02-11 | |||
| 18-LV-XD | 2022-08-01 | |||
| 33-LF-HN | 2025-05-03 | |||
| 40-JD-FN | 2024-03-16 | |||
| 10-LJ-XD | 2024-04-26 | |||
| 05LHNR | 2021-02-10 | |||
| 58-LJ-KJ | 2026-01-20 | |||
| 43-TB-BJ | 2021-12-16 |