Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.676,-
Ja, 2026
2001
2022-03-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Celica met kenteken 23LTPF is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 143 pk. De motor heeft een inhoud van 1794 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.7 liter per 100 km. Met 1.175 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1523 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-06-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1794 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 143 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1260 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1565 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,32 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2022-03-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-05-18 |
| APK vervaldatum | 2022-06-25 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Celica coupe
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 6.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.374 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Toyota Celica
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 6.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 145.600 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1324 |
| Periode | 1999-10-26 - 2002-11-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 745 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 96 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 110 | 8 | € 6.567,- | |
| 1999 | 110 | 8 | € 6.567,- | |
| 2000 | 531 | 52 | € 6.434,- | |
| 2000 | 531 | 52 | € 6.434,- | |
| 2001 | 85 | 27 | € 6.565,- | |
| 2001 | 85 | 27 | € 6.565,- | |
| 2002 | 19 | 9 | € 6.761,- | |
| 2002 | 19 | 9 | € 6.761,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-DT-BS | 2026-04-30 | |||
| 27-FH-GF | 2026-04-24 | |||
| 28-FH-GF | 2026-05-09 | |||
| 48-DT-BR | 2026-05-10 | |||
| 71-DT-GG | 2026-04-05 | |||
| S-180-XK | 2026-05-02 | |||
| 49-FL-VT | 2026-03-08 | |||
| GJ-015-S | 2020-05-08 | |||
| 18-FB-GR | 2024-11-30 | |||
| 97-FH-TR | 2022-12-10 | |||
| 14-FN-KS | 2021-12-01 | |||
| 20-DT-BS | 2021-01-19 | |||
| 64-GD-DV | 2024-05-25 | |||
| 30-FH-JB | 2023-10-03 | |||
| 5-ZDR-46 | 2024-12-15 | |||
| 06-DZ-FN | 2024-05-08 | |||
| JB-590-T | 2021-05-07 | |||
| 65-KPX-5 | 2022-06-27 | |||
| 40-FD-BL | 2021-01-04 | |||
| 73-KZK-2 | 2025-10-06 | |||
| 1-KZP-69 | 2025-11-13 | |||
| 23-DZ-LT | 2023-03-21 | |||
| 66-FV-LN | 2022-07-04 | |||
| 62-FS-VV | 2025-06-24 | |||
| 4-SLJ-64 | 2024-05-26 | |||
| 02-FV-BX | 2021-05-23 | |||
| 81-FK-XJ | 2025-09-23 | |||
| 37-FR-HB | 2024-09-01 | |||
| 32-FP-BX | 2026-01-20 | |||
| 58-FR-RT | 2024-03-04 |