Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.068,-
Nee
2004
2026-02-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus C-MAX met kenteken 23-PS-SF is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1596 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.334 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-12-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1334 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1855 kg |
| Lengte | 4,44 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-11-05 |
| APK vervaldatum | 2026-12-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus C-MAX MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.474 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.428 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus C-MAX
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.474,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 244.188 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 27 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1085 |
| Periode | 2003-11-06 - 2008-02-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4662 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 227 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 32 | 0 | € 4.746,- | |
| 2003 | 32 | 0 | € 4.746,- | |
| 2004 | 1126 | 56 | € 5.009,- | |
| 2004 | 1126 | 56 | € 5.009,- | |
| 2005 | 1412 | 40 | € 5.277,- | |
| 2005 | 1411 | 40 | € 5.277,- | |
| 2006 | 1356 | 84 | € 23.400,- | € 5.029,- |
| 2006 | 1356 | 84 | € 23.400,- | € 5.029,- |
| 2007 | 732 | 46 | € 25.030,- | € 5.108,- |
| 2007 | 732 | 46 | € 25.030,- | € 5.108,- |
| 2008 | 4 | 1 | € 5.064,- | |
| 2008 | 4 | 1 | € 5.064,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 80-PB-ZP | |||
| 01-RH-BL | |||
| 57-PG-HK | |||
| 60-SL-HG | |||
| 97-RV-KG | |||
| 20-SP-FH | |||
| 96-RK-BB | |||
| 69-PH-KG | |||
| 62-RP-BG | |||
| 85-TT-PV | |||
| 37-SB-BZ | |||
| 91-RB-LV | |||
| 43-RB-RK | |||
| 67-PB-ZR | |||
| 66-XD-ZL | |||
| 19-TZ-DR | |||
| 12-TZ-LD | |||
| 38-SX-ZL | |||
| 98-RV-KG | |||
| 67-NN-PK | |||
| 76-PB-ZR | |||
| 85-SR-PN | |||
| 51-SK-BD | |||
| 05-PF-NJ | |||
| 95-RS-FS | |||
| 85-RN-NB | |||
| 03-SJ-SF | |||
| 56-SH-PF | |||
| 75-RK-BB | |||
| 76-SR-LD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-RV-KG | 2026-05-21 | |||
| 60-RN-KZ | 2026-05-21 | |||
| 73-TR-JP | 2026-05-16 | |||
| 33-RB-JH | 2026-05-14 | |||
| 26-TS-FL | 2026-05-15 | |||
| 48-SG-SG | 2026-05-20 | |||
| 48-PXS-3 | 2026-05-21 | |||
| 50-TJ-GH | 2026-05-19 | |||
| 22-RK-DX | 2026-05-21 | |||
| 6-ZRP-43 | 2026-05-15 | |||
| 74-PB-ZP | 2026-05-22 | |||
| 44-XD-TS | 2026-05-22 | |||
| 92-XD-LB | 2026-05-11 | |||
| 16-PR-RB | 2026-05-09 | |||
| 89-XG-DL | 2026-05-18 | |||
| 60-RD-DB | 2026-05-13 | |||
| 8-XRP-40 | 2026-05-07 | |||
| 99-PB-ZR | 2026-05-15 | |||
| 96-TR-JP | 2026-05-05 | |||
| 99-PD-NR | 2026-05-10 | |||
| 02-RZ-TT | 2026-05-06 | |||
| 77-TL-HX | 2026-05-05 | |||
| 43-XD-HS | 2026-05-02 | |||
| 53-NR-TG | 2026-05-02 | |||
| 16-XF-XH | 2026-04-30 | |||
| 77-RJ-PH | 2026-05-02 | |||
| 69-RF-GD | 2026-05-02 | |||
| 42-NV-PB | 2026-04-30 | |||
| 07-RL-SB | 2026-05-13 | |||
| 08-TX-ZK | 2026-04-25 |