Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.946,-
Nee
2003
2021-07-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken 23-LH-NS is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2435 cc motor met 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Met een massa van 1.603 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 1779 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 44 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1603 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2021-07-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-06 |
| APK vervaldatum | 2026-07-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 2.131 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 2.131,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 248.391 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1220 |
| Periode | 1999-01-07 - 2008-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 1999 | 224 | 6 | € 10.985,- | |
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 2000 | 243 | 8 | € 11.022,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 164 | 1 | € 11.236,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2002 | 150 | 2 | € 11.095,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2003 | 161 | 1 | € 11.284,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2004 | 137 | 4 | € 11.787,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2005 | 129 | 3 | € 51.292,- | € 12.900,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2006 | 30 | 1 | € 53.613,- | € 13.572,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 53.629,- | € 13.706,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 11.728,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 45-LH-TS | |||
| 77-JF-GV | |||
| 51-FB-BT | |||
| 94-PF-JN | |||
| 93-NG-JG | |||
| XZ-TB-13 | |||
| 53-PB-GT | |||
| 87-LX-GT | |||
| 46-FV-SG | |||
| XP-LD-65 | |||
| 42-SV-KL | |||
| 21-FD-NG | |||
| 27-HP-SV | |||
| 75-FG-TJ | |||
| 37-LT-PD | |||
| 06-PP-DN | |||
| 85-JD-XZ | |||
| 17-RP-TT | |||
| 68-HFN-2 | |||
| 23-LD-KN | |||
| XR-NB-60 | |||
| 72-TR-FP | |||
| 26-GF-VL | |||
| 70-JR-RJ | |||
| 52-LX-VR | |||
| 60-GG-KS | |||
| 95-SB-TX | |||
| 15-PR-DP | |||
| 73-JD-BD | |||
| 16-GF-XV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 55-JR-XF | 2026-03-14 | |||
| 95-FB-HK | 2026-03-03 | |||
| 28-RT-RG | 2026-03-01 | |||
| 83-LJ-NS | 2021-08-26 | |||
| 17-JH-NN | 2026-01-11 | |||
| 42-GV-VD | 2021-02-13 | |||
| 52-RF-FR | 2024-12-06 | |||
| 13-RD-JS | 2025-10-11 | |||
| 86HLNR | 2020-10-07 |