Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.679,-
Nee
2003
2023-02-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Cabriolet met kenteken 22-LS-PF is op kenteken gezet in 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 107 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.200 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-09-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 108 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 4,08 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-04-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-29 |
| APK vervaldatum | 2026-09-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
7 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Cabriolet
Eigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
3 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1023 |
| Periode | 2000-09-18 - 2003-04-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 317 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2000 | 10 | 1 | € 5.470,- | |
| 2001 | 52 | 5 | € 6.121,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2001 | 280 | 18 | € 5.355,- | |
| 2002 | 24 | 3 | € 6.157,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 5.379,- | |
| 2003 | 5 | 2 | € 5.955,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 3.679,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-GR-JH | 2026-05-12 | |||
| 68-JR-DJ | 2026-04-24 | |||
| 22-HH-NH | 2026-03-28 | |||
| 82-HB-KV | 2026-03-23 | |||
| PX-495-X | 2026-04-09 | |||
| 68-GZ-XZ | 2026-03-13 | |||
| 50-PXG-1 | 2022-06-10 | |||
| 95-HH-XS | 2022-01-28 | |||
| 11-HR-JV | 2020-06-05 | |||
| 15-JD-KL | 2023-06-21 | |||
| 23-HZ-JL | 2020-06-04 | |||
| 68-GS-FV | 2025-12-06 | |||
| 79-HG-BZ | 2022-05-25 | |||
| 01-GT-SG | 2022-03-09 | |||
| 03-HN-BD | 2024-04-14 | |||
| 16-GS-VL | 2023-05-20 | |||
| 77-JH-SF | 2023-10-22 | |||
| 69-JK-JB | 2025-08-06 | |||
| 72-NH-SF | 2022-05-07 | |||
| 69GNXB | 2021-02-17 | |||
| 16JNXH | 2022-03-22 | |||
| 84-HP-DD | 2023-04-05 | |||
| 23XBBF | 2021-06-19 | |||
| 36-JH-VF | 2023-10-20 | |||
| 06-JK-VZ | 2022-06-23 | |||
| 02-HD-GT | 2021-03-08 | |||
| 89-GV-FH | 2020-05-27 | |||
| 68-GN-XB | 2022-03-26 | |||
| 64HDDX | 2020-05-02 | |||
| 76-GV-XR | 2020-11-30 |