Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.657,-
Nee
2004
2025-09-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 20-PH-KH is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 122 pk. De motor heeft een inhoud van 1795 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.1 liter per 100 km. Met een massa van 1.370 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. Dit voertuig moet over 202 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1450 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-06-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-06-25 |
| APK vervaldatum | 2026-12-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix MPV
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.124 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.445 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
27 dagenHuidige eigenaar
8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.124,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 206.522 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1329 |
| Periode | 2003-06-13 - 2006-01-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 180 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 45 | 0 | € 4.536,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 4.147,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 4.147,- | |
| 2004 | 113 | 0 | € 4.631,- | |
| 2004 | 50 | 0 | € 4.286,- | |
| 2004 | 50 | 0 | € 4.286,- | |
| 2005 | 21 | 0 | € 21.138,- | € 4.704,- |
| 2005 | 29 | 0 | € 20.264,- | € 4.463,- |
| 2005 | 29 | 0 | € 20.264,- | € 4.463,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 20.602,- | € 4.557,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 20.031,- | € 4.399,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 20.031,- | € 4.399,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 20.992,- | € 4.867,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 20.992,- | € 4.867,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-PR-DZ | 2026-05-18 | |||
| 89-NN-JZ | 2026-03-27 | |||
| 13-PB-TS | 2021-05-26 | |||
| 24-RV-NT | 2025-02-17 | |||
| 34-PL-KG | 2021-08-26 | |||
| 42RFTP | 2021-03-13 | |||
| 87-PT-HF | 2023-01-18 | |||
| 07-NK-SK | 2023-03-11 | |||
| 33-PJ-HR | 2021-09-28 | |||
| 96-PX-JP | 2025-01-21 | |||
| 21-PZ-HR | 2020-12-25 | |||
| 50-NK-GK | 2025-11-25 | |||
| 75-NJ-XN | 2020-10-29 | |||
| 94-NP-GN | 2025-09-05 | |||
| 98-PJ-DG | 2025-01-03 | |||
| 84-PS-ZG | 2023-02-10 | |||
| 90NPPS | 2021-01-29 | |||
| 05-PB-TS | 2020-11-28 | |||
| 91-RX-GK | 2021-11-15 | |||
| 15-PR-VV | 2023-01-28 | |||
| 07-NV-VP | 2021-05-25 | |||
| 78-NV-KG | 2023-07-20 | |||
| 93-NF-VG | 2023-06-15 | |||
| 24-PT-NK | 2023-01-14 | |||
| 04PBHK | 2021-02-25 | |||
| 92-NS-HR | 2021-01-26 | |||
| 92-PT-HF | 2021-09-01 | |||
| 88-RD-KB | 2023-04-06 | |||
| 03-PG-TX | 2022-01-25 | |||
| 24-PB-HK | 2022-10-03 |