Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 20-NG-HB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 139 pk. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Met een massa van 1.395 kg is deze auto solide gebouwd. De APK is geldig tot 27-09-2025. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Eerste registratie | 2003-09-04 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-09-04 |
| APK vervaldatum | 2025-09-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.592 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.592 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
29 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.592,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 191.002 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1095 |
| Periode | 2002-01-08 - 2004-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 639 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 84-JD-TF | 2025-04-25 | |||
| 74-JV-PB | 2024-01-05 | |||
| 74-JG-LN | 2025-09-29 | |||
| 51-JL-PL | 2022-08-17 | |||
| 73-LT-JX | 2023-01-14 | |||
| 37JSNP | 2022-06-07 | |||
| 66JGVV | 2020-07-01 | |||
| 29-JN-XJ | 2023-04-14 | |||
| 37-LK-FP | 2020-10-19 | |||
| 60-JX-GG | 2024-02-26 | |||
| 63JBVB | 2021-04-28 | |||
| 26-JF-JN | 2021-02-20 | |||
| 36-JL-BN | 2025-11-18 | |||
| 74-LG-FP | 2023-01-17 | |||
| 87HXVF | 2021-04-21 | |||
| 91-LR-PH | 2021-08-24 | |||
| 75-LG-FP | 2025-11-12 | |||
| 41-LB-FK | 2025-07-21 | |||
| 65JVDB | 2022-02-06 | |||
| 36-JB-FH | 2024-05-10 | |||
| 58JSJK | 2021-04-27 | |||
| 29-JJ-FN | 2021-05-05 | |||
| 12JXDX | 2021-06-30 | |||
| 97-NF-DN | 2024-07-05 |