Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.169,-
Nee
2007
2024-03-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Fabia met kenteken 10-XG-NV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 80 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.170 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 792 dagen in bezit. De APK is geldig tot 09-07-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1170 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1610 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,65 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2024-03-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-05-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-05-11 |
| APK vervaldatum | 2023-07-09 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Škoda Fabia stationwagen
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.195 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Škoda Fabia
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 219.887 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1134 |
| Periode | 2006-06-23 - 2008-07-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1304 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 80 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 366 | 18 | € 3.179,- | |
| 2006 | 366 | 18 | € 3.179,- | |
| 2007 | 876 | 55 | € 3.292,- | |
| 2007 | 876 | 55 | € 3.292,- | |
| 2008 | 62 | 7 | € 15.751,- | € 3.329,- |
| 2008 | 62 | 7 | € 15.751,- | € 3.329,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 08-XB-BF | 2026-05-04 | |||
| 18-XK-SV | 2026-05-18 | |||
| 38-TP-XF | 2026-04-29 | |||
| 34-XJ-VP | 2026-05-21 | |||
| 37-TT-LS | 2026-04-29 | |||
| 70-XH-ZX | 2026-05-21 | |||
| 61-XG-PZ | 2026-05-11 | |||
| 04-XP-NJ | 2026-05-04 | |||
| 75-XL-HR | 2026-04-16 | |||
| 60-TR-ST | 2026-04-14 | |||
| 38-TZ-LS | 2026-04-11 | |||
| 33-TX-DJ | 2026-03-23 | |||
| 28-ZG-BX | 2026-05-15 | |||
| 21-XK-SV | 2026-04-08 | |||
| 56-TR-SR | 2026-04-03 | |||
| 23-TV-NV | 2026-03-29 | |||
| 20-XL-HS | 2026-03-26 | |||
| 93-TX-VG | 2026-03-25 | |||
| 14-TN-ZT | 2026-03-24 | |||
| 09-TF-LK | 2026-03-12 | |||
| 81-XD-RK | 2026-03-13 | |||
| 33-TN-DV | 2026-03-09 | |||
| 48-ZF-NB | 2026-03-06 | |||
| 53-TJ-ZG | 2026-03-10 | |||
| 68-XF-NG | 2020-06-26 | |||
| 13-XG-BT | 2023-08-31 | |||
| 41-TV-HS | 2022-08-19 | |||
| 14-TJ-SN | 2020-11-02 | |||
| GX-213-Z | 2022-02-01 | |||
| 15-XH-LJ | 2023-02-01 |